Oblíbené položky

BIONECT krém pro lokální užití 15g - diskuze

Kód výrobku: 113041
Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou a je určen pro lokální použití. Díky svým hydrofilním vlastnostem udržuje rovnoměrný obsah vody v mezibuněčném prostoru a umožňuje tak migraci buněk.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - BIONECT krém pro lokální užití 15g

Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou a je určen pro lokální použití. Díky svým hydrofilním vlastnostem udržuje rovnoměrný obsah vody v mezibuněčném prostoru a umožňuje tak migraci buněk.

Informace o produktu

Výrobce: FIDIA
Značka: BIONECT
Kód výrobku: 113041
Kód EAN: 8594044141499
Držitel rozhodnutí: FIDIA

Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou a je určen pro lokální použití. Kyselina hyaluronová je biologický polysacharid (glykosaminoglykan) nacházející se v mezibuněčném prostoru většiny tkání. Díky svým hydrofilním vlastnostem udržuje rovnoměrný obsah vody v mezibuněčném prostoru a umožňuje tak migraci buněk. Bionect je dostupný také ve formě tylových polštářků.

Bionect krém je indikován k léčbě kožních lézí a podrážděné kůže. Krém se nanáší na akutní a chronická poranění (odřeniny, místa odběru kůže a pooperační incize, popáleniny prvního a druhého stupně, vaskulární a metabolické vředy a otlaky). Díky svým vlastnostem zajišťuje vlhké prostředí v ráně a tím ji chrání před mechanickým mikropoškozením.

Použití
Poraněná místa nebo vředy musí být před ošetřením vyčištěny a vydezinfikovány. Aplikovat tenké vrstvy krému na poraněná místa 2x - 3x denně. Zakrýt sterilním obvazem.

Interakce
Nepoužívejte současně s dezinfekčními přípravky obsahujícími kvartérní amonné soli, neboť kyselina hyaluronová může v jejich přítomností tvořit sraženinu. Nebyla zjištěna interakce při současné lokální léčbě antibiotiky nebo jinými lokálními přípravky.

Složení
Účinná látka - Sodná sůl kyseliny hyaluronové v koncentraci 0,2%
Pomocné látky - Makrogol 400, decyl-oleát, emulgující cetylstearylalkohol, glycerol, sorbitol 70%, natrium-dehydroacetát, methylparaben, propylparaben, směs vonných látek, čištěná voda

Recenze

Recenze produktu BIONECT krém pro lokální užití 15g

Diskuze

Diskuze k produktu BIONECT krém pro lokální užití 15g

Přidat nový příspěvek do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám