Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

BIONECT krém pro lokální užití 15g

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
BIONECT krém pro lokální užití 15g
Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou a je určen pro lokální použití. Díky svým hydrofilním vlastnostem udržuje rovnoměrný obsah...Více informací
Kód výrobku: 113041
Cena s DPH: 199 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku BIONECT krém pro lokální užití 15g

Bionect krém je přípravek obsahující kyselinu hyaluronovou a je určen pro lokální použití. Kyselina hyaluronová je biologický polysacharid (glykosaminoglykan) nacházející se v mezibuněčném prostoru většiny tkání. Díky svým hydrofilním vlastnostem udržuje rovnoměrný obsah vody v mezibuněčném prostoru a umožňuje tak migraci buněk. Bionect je dostupný také ve formě tylových polštářků.

Bionect krém je indikován k léčbě kožních lézí a podrážděné kůže. Krém se nanáší na akutní a chronická poranění (odřeniny, místa odběru kůže a pooperační incize, popáleniny prvního a druhého stupně, vaskulární a metabolické vředy a otlaky). Díky svým vlastnostem zajišťuje vlhké prostředí v ráně a tím ji chrání před mechanickým mikropoškozením.

Použití
Poraněná místa nebo vředy musí být před ošetřením vyčištěny a vydezinfikovány. Aplikovat tenké vrstvy krému na poraněná místa 2x - 3x denně. Zakrýt sterilním obvazem.

Interakce
Nepoužívejte současně s dezinfekčními přípravky obsahujícími kvartérní amonné soli, neboť kyselina hyaluronová může v jejich přítomností tvořit sraženinu. Nebyla zjištěna interakce při současné lokální léčbě antibiotiky nebo jinými lokálními přípravky.

Složení
Účinná látka - Sodná sůl kyseliny hyaluronové v koncentraci 0,2%
Pomocné látky - Makrogol 400, decyl-oleát, emulgující cetylstearylalkohol, glycerol, sorbitol 70%, natrium-dehydroacetát, methylparaben, propylparaben, směs vonných látek, čištěná voda

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz