Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Bioderma Phoroderm

Bioextract olej na op.F6+ml.op.+bet.kar.

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Bioextract olej na op.F6+ml.op.+bet.kar.
Opalovací olej s ochranným faktorem 6 a beta karotenem. Více informací
Kód výrobku: 98052
Cena s DPH: 32 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Bioextract olej na op.F6+ml.op.+bet.kar.

Opalovací olej s UVA a UVB filtry a beta-karotenem, účinným antioxidantem chrání pokožku před škodlivými účinky slunečního záření a volných radikálů. Je ideální pro ty, kteří se snadno a rychle opalují bez nebezpečného spálení. Vodoodpudivý olej se lehce roztírá a omezuje vysoušení pokožky.

Použití
Dvacet až třicet minut před opalováním pečlivě aplikujte na pokožku, aplikaci pravidelně opakujte, i po koupání.

Sluneční záření
Sluneční záření v přirozených dávkách dává rostlinám a živočichům teplo nezbytné k životu, přispívá k dosažení duševní pohody a dobré tělesné výkonnosti, umožňuje tvorbu vitamínu D a zpracovávání vápníku. V nadměrných dávkách však může poškodit zrak a kůži. Poškození kůže vzniká zvýšenými chemickými, tepelnými a biologickými reakcemi, probíhajícími od dětství po celý život. Účinky slunečního záření se s věkem hromadí a sčítají. Náhlé prudké oslunění neopálené kůže při letní či zimní rekreaci, ale i dlouhodobé celoživotní vystavení slunečnímu záření u profesí, jako jsou zemědělci, námořníci, stavební dělníci, způsobuje vážná rizika vzniku rakoviny kůže.

U vody, zvláště u moře, a na sněhu, zvláště ve vysokých horách, odraz slunečních paprsků od vody, písku a sněhu zvyšuje sílu jejich působení. Nejsilněji září slunce mezi 11. a 14. hodinou. Sluneční paprsky pronikají zčásti i mraky a látkou slunečníků. Tedy ani ty před poledním sluncem spolehlivě neochrání. Záludné je opalování na větrné pláži. Chladný vánek totiž ochlazuje kůži a snižuje tak pocit horka.

Nejcitlivější skupinou jsou děti. Proto by se novorozenci a malé děti do věku dvou let vůbec neměli vystavovat přímému slunci. Starší děti by měly pobývat na otevřeném slunci minimálně. Samozřejmostí by měla být ochrana hlavy vhodným kloboukem a očí slunečními brýlemi s UV filtrem. Krémy by měly mít ochranný faktor 15 a více.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz