Podrobné informace

Micelární roztok ke každodennímu čištění nadměrně reaktivní jemné, křehké a velmi citlivé pokožky, vhodný i k odličování.

Informace o produktu

Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 112550
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

VLASTNOSTI A ÚČINKY
Aktivní hygienický čistící přípravek. Dokonale čistí velmi citlivou, tenkou a křehkou kůži a odstraňuje pálivé pocity na kůži. Zmírňuje podráždění a zklidňuje kůži. Nenarušuje hydrolipidový ochranný kožní film. Má fyziologické pH. Neobsahuje parfém a má vysoký stupeň tolerance pro citlivou kůži. Neobsahuje konzervační látky - parabeny.

POUŽITÍ
Hygiena netolerantní a nadměrně reaktivní kůže. K čištění a/nebo odličování jemné, křehké a citlivé kůže, která bývá často načervenalá se sklonem k výskytu rozšířených cévek. K odličování očí, včetně líčidel odolných vodě.

NÁVOD
Ráno a/nebo večer očistit obličej a/nebo oční partie vatovým tamponem s micelárním roztokem. Oplachování vodou není nutné (kromě očí). Osušit jemným přiložením vaty nebo papírového kapesníku.

BALENÍ
Lahvička o obsahu 250 ml.

Recenze (1)

Recenze produktu BIODERMA Sensibio H2O čistící voda 250 ml + Sensibio Light cream 15ml a Sensibio Eye Contour gel 5ml Vzorky ZDARMA!

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

100 %

produkty Biodermy mohu jen doporučit,zklidňují pokožku,jsou příjemné na obličeji

Diskuze

Diskuze k produktu BIODERMA Sensibio H2O čistící voda 250 ml + Sensibio Light cream 15ml a Sensibio Eye Contour gel 5ml Vzorky ZDARMA!

Přidat nový příspěvek do diskuze