Podrobné informace

Ve zdravé kůži zdravá duše. Hojivý přípravek BIODERMA Matricium Coffret zacelí každou ranku a zanechá pokožku bezvadně krásnou.

Informace o produktu

Výrobce: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE
Značka: BIODERMA
Kód výrobku: 260824
Kód EAN: 3401044783077
Držitel rozhodnutí: BIODERMA LABORATOIRE DERMATOLOGIQUE

Aby se pokožka uzdravila v rekordně krátkém čase, je třeba vytvořit jí vhodné podmínky. BIODERMA Matricium Coffret v prvním kroku pokryje narušené místo pokožky jemným filmem pro udržení přirozeného mikroprostředí, v němž kůže snáze regeneruje. Dále je pokožku správně vyživí a zhydratuje, aby byly podmínky pro hojivý proces ideální a díky speciální receptuře se  dostanou hojivé látky z ampulek přesně k těm správným buňkám kožní tkáně.

Regenerační přípravek BIODERMA Matricium Coffret je skvělý pro léčbu běžných drobných poranění (bez krvácení a mokvání), ale výtečně pomůže také na lehká poškození kůže po dermatologických či laserových zákrocích nebo chemickém peelingu. Stejně dobře poslouží i na podráždění pokožky vzniklá působením vnějších negativních vlivů, jakými je nevlídné počasí a pomůže i se zmírněním projevů hormonální nerovnováhy v podobě vysušené i mastné pokožky.

Péče věnovaná pokožce se vždy vrátí v příjemné podobě svěží krásy.

Recenze (2)

Recenze produktu BIODERMA Matricium Coffret - 30 ampulek

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 90 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (6)

80 %

(4) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu BIODERMA Matricium Coffret - 30 ampulek

Přidat nový příspěvek do diskuze