Oblíbené položky

Biocard Celiac-test 10 ks - recenze

Kód výrobku: 67682
Rychlý, jednoduchý a spolehlivý imunochromatografický test pro kvalitativní stanovení protilátek anti-tTG IgA ve vzorku krve ze špičky prstu.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze (3)

Podrobné informace

Podrobné informace - Biocard Celiac-test 10 ks

Rychlý, jednoduchý a spolehlivý imunochromatografický test pro kvalitativní stanovení protilátek anti-tTG IgA ve vzorku krve ze špičky prstu.

Informace o produktu

Výrobce: ANI BIOTECH OY
Značka: BIOCARD
Kód výrobku: 67682
Kód EAN: 8594065970139
Držitel rozhodnutí: ANI BIOTECH OY
Návod na použití.

Celakie (CD – Celiac disease) je vážná celoživotní gastrointestinální porucha, která může být způsobena vlivem trvalé nesnášenlivosti prolaminů i lepku, komplexní směsi zásobních proteinů nacházejících se v pšenici, ječmenu a žitě, příčinou široké škály klinických symptomů, jako např. průjmu, břišní distenze, úbytku na váze, podvýživy a poruch kůže (Dermatitis herpetiformis). Poprvé byla popsána Samuelem Gee v roce 1888.

Studiemi bylo zjištěno, že obecné rozšíření CD je velmi proměnlivé od populace k populaci a skutečný výskyt CD je obtížné zjistit. Častou příčinou jsou i různorodá kritéria pro její diagnózu. Pokud by se pro hodnocení výskytu CD použila pouze klinická kritéria, zjištěný výskyt CD by byl ve srovnání s výskytem prokázaným pomocí sérologických metod mnohem nižší. Při použití sérologických diagnostických metod se výskyt CD u obecné populace odhaduje na 2 ze 100.

Jako endomysiální antigen u CD byl identifikován enzym tkáňová transglutamináza (tTG). Přítomnost protilátek specifických pro tTG je silnou indikací pro CD.

BiocardTM Celiac je rychlý imunochromatografický test, který detekuje protilátky anti-tTG IgA ve vzorku krve. Jestliže vzorek obsahuje protilátky anti-tTG IgA, tyto se vážou na zlatem označené protilátky, s tTG získaným z červených krvinek a se stálými reagenciemi v membráně testu za vzniku viditelného červeného proužku. Test rovněž obsahuje integrovaný kontrolní systém, kde červený proužek signalizuje správnou funkci testu.

Test vyžaduje pouze jedinou kapku (10 µl) krve ze špičky prstu a lze ho provést a vyhodnotit zhruba během 5 minut.

Recenze

Recenze produktu Biocard Celiac-test 10 ks

Diskuze (3)

Diskuze k produktu Biocard Celiac-test 10 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze

- Biocard TM Celiac Test

(1) 01/12/2006

Tyto testy jsou určené pro laboratoře, nemocnice a lékaře, nikoliv pro použití doma. V balení je 10ks laboratorních testů.

Vstoupit do diskuze

- Velikost balení

(0) 29/10/2006

Prosím o sdělení, kolik kusů je v balení? Děkuji za odpověď. Radim Jurek

Vstoupit do diskuze

Štítky

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám