Podrobné informace

Zažijete vnitřní očistu a budete silní. Čaj Bílá pivoňka detoxikuje organismus, voní po ořeších a obsah kofeinu dodá dostatek energie.

Informace o produktu

Výrobce: SONNENTOR
Značka: SONNENTOR
Kód výrobku: 277912
Kód EAN: 9004145009035
Držitel rozhodnutí: SONNENTOR

Čaj Pai mu tan přinese do vašich chuťových pohárků opravdu unikátní chuť. Sklízí se pouze krátkou dobu na začátku jara a sbírají se bíle ochmýřené pupeny a několik vrchních lístků. Na 1 kg sušeného čaje je třeba 30 000 mladých lístků a pupenů. Poté se pomalu suší na slunci. To mu dodává výrazně bylinně květovou nasládlou chuť s nepatrným ořechovým aroma. Chuť kterou jinde na světě nenajdete.

Energie, síla i detoxikace pro váš organismus z čaje Bílá pivoňka

Jemnost a detoxikační účinky staví tento čaj z proslavené čínské oblasti Fuding mezi čajovou elitu. Povzbuzení, dostatek síly a energie zajistí obsažený kofein. 

Čaj si vychutnáte v odpolední chvilce klidu. Hodí se i k popíjení k jídlu, skvěle chutná k dezertům či lehkým letním salátům či orientálním pokrmům s luštěninami.

Jak dobře připravit Pai mu tan

Je vhodné tento čaj před samotnou přípravou nejdříve prohřát přelitím lístku cca 60 - 70°C horkou vodou a ihned vodu slít.

Standardně se dají připravit až 3 nálevy do konvičky cca 250 ml.

K prvnímu nálevu je k tomu třeba 8 g čajových lístků, které se po prohřátí zalijí vodou 70 - 80°C teplou. Nechte louhovat 75 sekund. Vůně i chuť prvního nálevu je jemně trávová s ovocně sladkými tóny.

Pro druhý nálev použijte vodu 75°C teplou a louhujte 100 sekund. Vůně druhého nálevu je mírně výraznější a v chuti převažuje trávovou s mírným nádechem ovoce.

Třetí nálev připravíte louhováním 120 sekund ve vodě 80°C. Chuť je výraznější a drsnější, ale stále velmi příjemná.

Recenze zákazníka

Bílá pivoňka je můj nejoblíbenější čaj, protože preferuji jemnější chutě. Hlavně se dá zalít několikrát a je pokaždé trochu jiný, ale pořád výborný. Navíc jsem po něm krásně nabitá energií a spokojeností.

Recenze (2)

Recenze produktu Bílý čaj Pai mu tan bio syp. 40g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (5)

100 %

(6) (4)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Bílý čaj Pai mu tan bio syp. 40g

Přidat nový příspěvek do diskuze