Úvodní strana Zdraví a léky Doplňky stravy Močové ústrojí Močové cesty

BARNY´S brusinky do kapsy 10 kapslí

Doplněk stravy Více o legislativě
Kód výrobku: 449731

Vyzkoušejte a rychle poznáte rozdíl mezi brusinkami od Barny´s a těmi ostatními.

Více informací

Skladem více než 5 kusů

Dnes odešleme, v pondělí 7. 12 u vás.

Dnes odešleme, v pondělí 7. 12 u vás.

Běžná cena: 129 Kč
99 Kč (9,90 Kč/ks)
Ušetříte: 23 % (30 Kč)
Rozdáváme odměny za vánoční nákupy.

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

BARNY´S brusinky do kapsy 10 kapslí

Význam brusinkového extraktu na zdraví sliznic močových cest je dnes všeobecně znám a doporučován. Barny's SuperCranberry™ představuje v České republice naprostou špičku v oblasti kvality, jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s. SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ jsou navíc obohaceny o vit. H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ústrojí).

Nejnovější vědecké poznatky potvrzují nutnost kvalitního koncentrátu a s tím související minimální efektivní množství PAC (36 mg), které je nutné užít v denní dávce. 

Pro maximální efekt jsme tyto poznatky zohlednili v sedmidenním dávkovacím schématu doplňku stravy SuperCranberry™  kanadské brusinky SUPER SILNÉ. Maximální aktivita PAC je šest hodin po podání brusinkového koncentrátu, proto jsou denní dávky rozděleny do dvou dávek. Při akutním a náhlém dyskomfortu močové soustavy proto první tři dny užívejte 4 kapsle denně ve dvou dávkách, v dalších dnech potom dvě kapsle denně.

Pokud se problémy během prvních dvou dnů nezmírní, vyhledejte péči lékaře. Vyhledejte lékaře ihned, pokud by se objevila horečka, třesavka, bolesti v zádech nebo krev v moči, tedy příznaky onemocnění vyžadující nasazení antibiotik. I léčbu antibiotiky je však vhodné doplnit o užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ.

Užívání SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ s vitaminem H doporučujeme: 

  • zdravé populaci, lidem se zvýšenou potřebou příjmu vitaminu H (biotinu)
  • k udržení normálního stavu sliznic 
  • Brusinky přispívají ke zdravému močovému ústrojí 
  • Vysoká koncentrace proanthokyanidinů v kapsli 
  • Standardizovaný brusinkový extrakt nejvyšší kvality

Složení (1 kapsle 0,653 g):

brusinkový extrakt CranRichPAC® 4.5 (Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 40:1, standardizováno na 25 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý, oxid křemičitý) vitamin H (D-biotin, 24 % RHP*) 12 μg.

*RHP – referenční hodnota příjmu

ZDROJ VITAMINU H.

Extrakt CranRichPAC® 4.5 40:1 je standardizovaný na minimálně 4,5 % proanthokyanidinů (PAC). 500 mg extraktu odpovídá 20 000 mg čerstvých plodů brusinky kanadské – Vaccinium macrocarpon jakostní třídy A, které jsou sklizeny v období s nejvyšší koncentrací pro zdraví blahodárných proanthokyanidinů (PAC).

Jedna kapsle obsahuje minimálně 125 mg PAC (měřeno metodou Eu.Pharm.), jedná se tak o nejsilnější brusinky od Barny‘s.

SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ  jsou navíc obohaceny o vit. H (biotin), který přispívá k udržení normálního stavu sliznic (např. sliznic močového ustrojí).

Cran-Urin™ megaPAC BRUSINKY

1 kapsle (0,656 g): brusinkový extrakt Cran-RichPAC™(Vaccinium macrocarpon, extrakt z plodů klikvy velkoplodé 36:1, standardizováno na 8 % proanthokyanidinů; maltodextrin) 500 mg, plnidlo (hydroxypropylmethylcelulóza, mikrokrystalická celulóza), látka protispékavá (stearan hořečnatý), vitamin H (D-biotin, 50 % RHP*) 25 μg.

* Referenční hodnota příjmu. 

SuperCranberry™ kanadské brusinky SUPER SILNÉ

Dospělí užívají 1. a 2. den 1 kapsli 2x denně (ráno a večer). Jednotlivé dávky jsou označeny číslicemi na sáčcích. Děti od 3 let užívají poloviční dávku.

SuperCranberry™ SUPER SILNÉ jsou vhodné po poradě s lékařem i v době těhotenství a kojení, kdy není možná léčba antibiotiky.

4 kapsle

Cran-Urin™ megaPAC BRUSINKY

Dospělí užívají 3. až 5. den 1 kapsli 2x denně (ráno a večer). Sáčky jsou očíslovány. Děti od 3 let užívají poloviční dávku

6 kapslí

 

 

Informace o produktu

Výrobce: BIOPOL GN S.R.O.
Značka: BARNY´S
Kód výrobku: 449731
Kód EAN: 621629902782
Držitel rozhodnutí: BIOPOL GN S.R.O.

Recenze

BARNY´S brusinky do kapsy 10 kapslí

Diskuze

BARNY´S brusinky do kapsy 10 kapslí

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám