Podrobné informace

Bandáž zápěstí zhotovená ve formě ovinutí s praktickým uzávěrem na suchý zip.

Informace o produktu

Výrobce: LOHMANN & RAUSCHER GMBH
Kód výrobku: 47471
Kód EAN: 4021447226507
Držitel rozhodnutí: LOHMANN & RAUSCHER GMBH

epX

epX je nový sortiment moderních vysoce výkonných bandáží. Je založen na moderním složení materiálů, které je výsledkem nejnovější textilní technologie. epX je příjemně lehký a tenký a současně má ideální fyzikální vlastnosti.
Je elastický ve dvou směrech s konstantní vratnou silou a i při rozdílném stupni natažení vytváří vždy správnou silnou kompresi.

Tyto vlastnosti jsou založeny na trojvrstevné stavbě materiálu epX:
termoplastický polyuretanový film je uložen mezi dvěma membránami ze směsi nylonu a vlákna Lycra Spandex.
Zatímco zevní vrstvy z vlákna Lycra vytvářejí silnou elasticitu ve dvou směrech, zaujímá polyuretanová vložka trvale takový tvar, do něhož je uvedena.

Také náročný design (anatomická správnost pomocí střihu, záševků a vsazených dílů) pomáhá vytvářet optimální kontakt bandáží epX s pokožkou. Bandáž se dokonale přizpůsobí, perfektně sedí a poskytuje vysoký komfort při pohybu.
Bandáže epX zajišťují proprioceptivní stimulaci, zlepšují neuromuskulární stabilitu, podpírají, odlehčují a chrání svaly a klouby.
Hedvábně matný černý materiál je prodyšný, uchovává tělesné teplo, aniž by došlo k přehřívání, přizpůsobí se tvaru těla, sedí jako druhá kůže a dobře vypadá.

epX mobilizuje a posiluje fyzickou výkonnost. Po úrazech umožňuje epX časnou obnovu aktivit a chrání před dalšími úrazy. Proto je epX značkou nejvyšší kvality.

Materiál epX

  • Černé zevní vrstvy:
    Nylon 80 %, Lycra Spandex 20 %
  • Termoplastická vložka:
    Polyuretan 100%

Pro zachování vlastností materiálu se doporučuje bandáže epX po každém delším nošení vymáchat ve studené vodě nebo samostatně vyprat ve vlažné mýdlové vodě. Suché zipy mají být před praním spojeny.

Bandáže epX jsou stálobarevné
možno prát v pračce do 30°C
nemají se sušit v sušičce
nesmí se žehlit, nesmí se chemicky čistit
nesmí se bělit chlorem.


epX Wrist Basic

Bandáž zápěstí zhotovená ve formě ovinutí s praktickým uzávěrem na suchý zip. Bandáž má otvor pro palec a měkký, příjemně se nosící palcový pásek.

epX Wrist Basic podporuje léčbu po distorzích a kontuzích zápěstí a záprstí, při stavech podráždění nebo přetížení distálního předloktí.

RozměryBalení
univerzální velikost1 ks

Recenze

Recenze produktu Bandáž zápěstí epX Wrist Basic univerzální 1 ks

Diskuze

Diskuze k produktu Bandáž zápěstí epX Wrist Basic univerzální 1 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze