Oblíbené položky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnický materiál » Ortézy a bandáže

TSM Bandáž na kotnik - recenze

Kód výrobku: 216584
Bandáž na kotník dokonale sedí a je vhodná i k nošení do obuvi, stabilizuje kloub, chrání vazivový aparát.

Více informací

184
Běžná cena: 212 Kč, Ušetříte: 13 % (28 Kč)

Dostupnost: skladem do 24 hodin

Zboží odešleme 23. 1. 2018, předpokládaný termín doručení 24. 1. 2018.

Doprava od 29 Kč nebo zdarma
 
Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Bandáž na kotník dokonale sedí a je vhodná i k nošení do obuvi, stabilizuje kloub, chrání vazivový aparát.

Informace o produktu

Výrobce: Aet Gmbh
Značka: TSM
Kód výrobku: 216584
Kód EAN: 4250239430000
Držitel rozhodnutí: Aet Gmbh

Bandáže jsou vhodné jako ochrana před zraněním, přetržením kloubů a svalů a jako ochrana před prochladnutím, rovněž jako ochrana před vnějšími vlivy. Obvazový materiál o tloušce stěny 3 nebo 5 mm s mechanickou podporou a kompresí poskytují excelentní flexibilitu kloubů a stabilizaci svalových skupin. Tato podpora je nutná zejména při profesionálních sportech, namáhavé fyzické práci a při rehabilitaci. Naše produkty se vyrábějí z typu neoprenů, který je snášenlivý s kůži. Má fyziologické vlastnosti, mikromasážní oblasti a umožňuje regulaci potu i tepla.

Bandáž by se neměla nosit déle než 12 hodin denně a zakryté části těla by se měly pravidelně omývat za účelem zabránění podráždění, popř. reakci pokožky. Za účelem zabránění přetížení kloubů, vazů a šlach by se bandáže z důvodu posílení kompletního terapeutického účinku měly nosit nejen během příslušné aktivity, nýbrž již před ní a také po ní po dobu cca 1-2 hodin. Tímto se dosáhne toho, že svaly jsou optimálně zásobovány krví, vazy a šlachy jsou prohřáté a tudíž jsou schopny většího zatížení, a že během fáze zatížení se škodlivé látky v tkáni rychleji vyplavují.

Za účelem zabránění alergickým reakcím by pokožka neměla být namazána oleji, tuky, gely, mastmi nebo podobnými látkami. Pokud je třeba provést ošetření takovými přípravky, musí se příslušná část těla zakrýt mulovým obínadlem nebo podobným obvazem tak, aby byl zamezen přímý kontakt s bandáží.

Bandáže by se měly prát v závislosti na četnosti použití jemným pracím prostředkem při cca 40°C a dobře by se měly vymáchat, např. při každodenním použití alespoň každý druhý den. Je možné je sušit v sušičce při mírné teplotě.

Recenze

Recenze produktu TSM Bandáž na kotnik

Diskuze

Diskuze k produktu TSM Bandáž na kotnik

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám