Moje srdcovky

Úvodní strana » Zdraví a léky » Zdravotnické potřeby » Zdravotnické testy » Ostatní testy

Balíček genografických testů (genetické testy původu) z mateřské a otcovské linie

Kód výrobku: 235738

Napadla vás někdy otázka odkud vlastně pocházíte? Přišli vaši dávní předci do Čech ze střední Evropy nebo z daleké ciziny? Odpověď nabízí genetika.

Více informací

4 809 Kč

Skladem už jen 1 - 2 kusy

V pondělí 17. 8. odešleme, u vás v úterý 18. 8.

V pondělí 17. 8. odešleme, u vás v úterý 18. 8.

ZITENAX

Přidejte ještě


Načítám

Podrobné informace

Podrobné informace Balíček genografických testů (genetické testy původu) z mateřské a otcovské linie

Území dnešní České republiky bylo osídleno již před více jak miliónem let. Za tu dobu až do dnešních dnů se na našem území vystřídalo mnoho různých kultur, etnik a národů, ať to již byli Keltové, Germánci, Frankové, Slované a další. Přičemž dnešní rozvoj genetiky umožňuje zjistit, kde žili předci konkrétního jedince, odkud a kam migrovali, neboť v genetické informaci každého člověka jsou části, které se prakticky nemění, takže stejné posloupnosti DNA měli i prapředci zkoumaného jedince.

Výsledek dostanete v podobě certifikátu o velikosti A3 vytištěném na luxusním papíře. K tomu obdržíte doplňující informace o způsobu určování mateřské a otcovské linie a podrobné informace o výsledku Vašeho testování. Vše Vám bude doručeno kurýrem na udanou korespondenční adresu. Cena kurýrní služby je již zahrnuta v ceně testu.

V rámci testu jsou analyzovány pouze vybrané části genetické informace, které nesou pouze údaje o původu dané linie. Podle zjištěných dat tedy není možné cokoliv zjistit o zdravotním stavu původce vzorků nebo jej identifikovat.

Společnost GENTEST, s.r.o. je první česká genetická firma, která úspěšně prošla náročným certifikačním procesem pro službu genetického testování, a obdržela mezinárodně uznávaný certifikát, který byl vydán nezávislou certifikační autoritou, tzv. Notifikovanou osobou.

Informace o produktu

Výrobce: GENTEST, s.r.o.
Značka: GENTEST
Kód výrobku: 235738
Kód EAN:
Držitel rozhodnutí: GENTEST, s.r.o.

Recenze

Recenze Balíček genografických testů (genetické testy původu) z mateřské a otcovské linie

Diskuze

Diskuze Balíček genografických testů (genetické testy původu) z mateřské a otcovské linie

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám