Úvodní strana Děti a maminky Dětská výživa Kojenecká mléka Počáteční kojenecká mléka

BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

Kód výrobku: 357970

Počáteční mléčná výživa pro novorozence, kteří nemohou být kojeni. Kojenecké mléko je vhodné pro děti od 0 do 6 měsíců.

Více informací

Podrobné informace

BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

Kojenecké mléko BIO s obsahem bifidu vyrobené ve Francii z krav francouzského původu, které jsou krmeny travinami nebo organickou pící v souladu s platnými předpisy pro biostravu. Preventivní péče s aplikací antibiotik je zakázána.

Ekologické zemědělství je šetrné k životnímu prostředí. Pro budoucnost vašeho dítěte preferuje režim výroby, který vychází z používání přírodních hnojiv a střídání plodin.

Výhody výrobku 

  • Obsahuje správnou dávku bílkovin pro výživovou rovnováhu.
  • Vyvážený poměr esenciálních mastných kyselin.
  • Za studena lisované bio rostlinné oleje: slunečnicový a řepkový.
  • Obsahuje 13 vitamínů a 13 minerálů .

Složení produktu

Demineralizovaná syrovátka, rostlinné oleje (olejový slunečnicový, řepkový, slunečnicový), kukuřičné maltodextriny, odstředěné mléko, vaječné fosfolipidy, koncentrované mléčné minerály (vápník), Minerály: chlorid draselný, chlorid hořečnatý, fosforečnan disodný, citran trisodný, mléčnan železnatý, hydroxid draselný, síran zinečnatý, seleničitan sodný, jodid draselný, síran mědnatý, síran manganatý, Vitamíny: vitamín C, přírodní vitamín E (D-alfa-tokoferol), niacin, askorbylpalmitát, kyselina pantotenová, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K1, biotin, riboflavin, vitamín D3, vitamín B12, rybí olej, bifidobakterie (bifidobacterium lactis) 0,05%, inositol, cholin bitartrát, antioxidant: extrakt bohatý na tokoferol.

Důležité upozornění

Mateřské mléko je pro kojence nejvhodnější potravou. Pokud však nemůžete kojit, dbejte při výběru kojeneckého mléka rady lékaře. V případě, že dítě není kojeno, je počáteční kojenecké mléko vhodné pro výživu kojenců od jejich narození.

Balení obsahuje 900 g.

Informace o produktu

Výrobce: Vitagermine
Značka: BABYBIO
Produktová řada: BABYBIO kojenecké mléka
Kód výrobku: 357970
Kód EAN: 3288131500041
Držitel rozhodnutí: Vitagermine

Upozorňujeme: Kojení je nejpřirozenější způsob výživy vašeho dítěte, protože mateřské mléko je v prvních měsících života to nejlepší. Obsahuje vše, co dítě potřebuje ke zdravému vývoji a zároveň poskytuje ochranu před různými nemocemi a přináší výhody pro vás i vaše dítě. Pokračovací kojenecké mléko není určeno jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců, by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Při krmení dítě vždy držte v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí.

Recenze

BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

Diskuze

BABYBIO Optima 1 kojenecká výživa v prášku 900 g

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám