Podrobné informace

Latexová savička na čaj, která je vybavena antikolikovým ventilem, takže zabraňuje polykání vzduchu.

Informace o produktu

Výrobce: NOVATEX - Baby Nova
Značka: BABY NOVA
Kód výrobku: 9464
Kód EAN: 4001071140004
Držitel rozhodnutí: NOVATEX - Baby Nova

Velikost savičky je vhodná pro děti od 0. do 3. měsíce věku. Určeno na kojenecké lahve Baby-Nova.

Doporučené užití

Antikoliková savička; savička se širokým krkem, sací dudlíky(savičky) pro lahve Baby-Nova(150ml a300ml). Vyrábějí se ve dvou velikostech, velikost 1 pro děti do přibližně 3 měsíců a velikost 2 pro děti, které už používají láhev. Ventil, který je na savičce se stará o vyrovnáni tlaku během pití, snižuje tak u kojence nebezpečí koliky. Z hygienických a bezpečnostních důvodů savičku vyměňte po dvouměsíčním užívání.
Tento výrobek odpovídá euronormě EN 14350. Ventil u savičky se stará o vyrovnáváni tlaku v láhvi a redukuje vdechování vzduchu pří pití z lahve. Kroužek šroubení pevně utáhněte, ale zase ne tolik, aby se ventil u savičky nějakým způsobem zkroutil. Občas proveďte ruční tahový test, dudlík se po natažení musí vrátit zpět do původní polohy.
Po použití co nejdříve vyčistěte od zbytků potravy pod tekoucí vodou a následně sterilizujte. Lze provést i krátké převařeni cca 30 sec. nebo sterilizací ve sterilizátoru. Používejte vodní páru, žádné chemikálie.

Pravidelně kontrolujte stav savičky a v případě poškození, opotřebování či popraskání ji vyměňte za novou. Nenechávejte dítě, aby savičku delší dobu jen tak cumlalo, neboť tím si může zbytečně způsobit zubní kazy. Nápoje pro děti obsahují cukr.

Kontraindikace
Latex může vyvolat alergickou reakci.

Fakta
Mléko nebo tekutá strava musí pomalu kapat ze savičky, aby se miminko nezakuckalo. Proto zvolte vždy správnou velikost jak pro čaj, mléko nebo kaši. Teplota nápoje, čí stravy by neměla přesáhnout 38°C. Obsah lahviček můžete ohřívat v mikrovlnné troubě, avšak bez savičky. Před podáním rozhodně zkontrolujte teplotu obsahu.

Poznámka
Před prvním použitím savičku vyvařte po dobu několika minut, dbejte přitom aby se použilo dostatečné množství vody. Zkontrolujte savičku jestli není poškozená, lepkavá. Není vhodná do mikrovlně trouby ani do myčky.

Složení
Savička je vyrobena z přírodního kaučuku- latexu.

Balení obsahuje: 2ks na kartě

Recenze

Recenze produktu BABY NOVA Kulatá latexová savička na čaj

Diskuze

Diskuze k produktu BABY NOVA Kulatá latexová savička na čaj

Přidat nový příspěvek do diskuze