Podrobné informace

Prsní pístová odsávačka mléka. Díky tvaru odsávačky můžete pohodlně odsávat mléko v sedě. Mléko takto odsáté je naprosto sterilní. Sroubení je shodné se sroubením na kojeneckých lahvích.

Informace o produktu

Výrobce: Baby-Nova, spol.s r.o.
Značka: BABY
Kód výrobku: 9632
Kód EAN: 4001071342408
Držitel rozhodnutí: Baby-Nova, spol.s r.o.
Kojení je nejvhodnější způsob výživy dítěte. S pomocí odsávačky mateřského mléka Baby-Nova můžete rychle a pohodlně odsát mateřské mléko přímo do lahví Baby-Nova.Odsávačky jsou vyrobeny z hodnotného materiálu, který je zdravotně nezávadný.

Užití
Prsní pístová odsávačka je pro maminky velmi praktická. Mléko takto odsáté je naprosto sterilní. Sroubení je shodné se sroubením na kojeneckých lahvích. Díky tvaru odsávačky můžete pohodlně odsávat mléko v sedě. Prsní pístová odsávačka je vyrobena z vysoce hodnotného materiálu.

Dávkování
Dle potřeby.

Kontraindikace
Nejsou známy.

Vedlejší příznaky
Nejsou známy.

Poznámka
Nečistěte v mikrovlně troubě. Nevkládat do myčky na nádobí. Mohlo by dojít k poškození materiálů. Všechny díly které používáte se musí nacházet mimo dosah dětí, tento výrobek používejte pod dozorem dospělé osoby.

Baby-Nova je značkou firmy Novatex GmbH, sídlo firmy se nachází ve městě Pattensen u Hannoveru v Německu. Jako nezávislý rodinný podnik se angažuje už přes 20 let do všech individuálních přání dětí a jejich rodičů.

Recenze (6)

Recenze produktu BABY NOVA odsávačka mléka 34240

Recenze od 6 uživatelů s celkovým hodnocením 67 %.

Přidat recenzi produktu

(9) (10)

80 %

(7) (10)

40 %

(7) (5)

20 %

nefunguje

(10) (7)

60 %

(10) (6)

100 %

(8) (9)

100 %

Scháněla jsem něco co bude pro mojí potřebu. Jsem prvorodička tak jsem potřebovala něco spolehlivého a rychlého :-)

  • Snadné
  • Rychlé
  • žádné

Diskuze (4)

Diskuze k produktu BABY NOVA odsávačka mléka 34240

Přidat nový příspěvek do diskuze

(9) (8) (1) 13/10/2006

Lenka B. - ani náhodou

Už nikdy více!!! Koupila jsem si ji ještě před porodem (do porodnice), tam jsem jí ovšem nepotřebovala. Po čtyřech měsících, když už je příležitost jí použít, tak to prostě nefunguje!!!! Vyhozené peníze.

Vstoupit do diskuze

(8) (5) (0) 25/01/2006

Tereza Š. - bohatě stačí

s touhle odsávačkou mám taky dobrou zkušenost, měla jsem ji dle rady do porodnice a tam mi hrozně pomohla. Používám ji už 6 měsíců, protože mám jednoho kluka a mlíka pro dvojčata :-). Mamči, pokud mohu radit - do porodnice je fakt super a pak uvidíte....

Vstoupit do diskuze

(7) (5) (0) 09/03/2005

Lenka K. - Hodí se do porodnice!

Jde o klasickou odsávačku, která funguje na principu pístu. Můžu doporučit už do porodnice - uleví od bolesti, když jsou prsa hodně nalitá. Později si můžete koupit lepší (Avent, Meleda ...), pokud budete potřebovat odsávat často.

Vstoupit do diskuze