Podrobné informace

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v BIO kvalitě pro kojence od 6. měsíce. Obohaceno o probiotické kultury - BiFiComplex a LC-PUFA (OMEGA-3, OMEGA-6)

Informace o produktu

Výrobce: GOLDIM
Značka: BABIO
Kód výrobku: 134088
Kód EAN: 8594003320545
Držitel rozhodnutí: GOLDIM

Příprava
K odměřenému množství přidejte převařenou kojeneckou vodu (množství dle tabulky na obalu), ochlazenou na 45°C a zamíchejte. Podávejte 2 - 3 x denně podle věku dítěte.

Kontraindikace
Laktózová intolerance

Účinky
Probiotické bifidokultury regulují zažívání a přispívají k posílení imunitního systému, nenasycené mastné kyseliny s dlouhým řetězcem (typu OMEGA-3 a OMEGA-6) jsou hodnotné výživové látky přispívající ke zdravému vývoji mozku, nervového systému a zraku.

BIO kvalita garantuje produkt bez pesticidů a GMO. Přirozeně bezlepkové. Bez přidaného cukru, aromatizujících a konzervačních látek.

Složení
Odtučněné sušené biomléko, sladká sušená biosyrovátka zčásti demineralizovaná, rostlinné biooleje, biomaltodextrin, bioškrob kukuřičný, vaječné fosfolipidy, rybí olej, fosforečnan vápenatý, citran sodný, chlorid vápenatý, vitamín C, kultury bifidobakterií BiFiComplexu, citran železitý, niacin, síran zinečnatý, D-pantotenát vápenatý, vitamín E, vitamín A, síran měďnatý, vitamín B1, vitamín B6, vitamín B2, jodid draselný, kyselina listová, vitamín K1, biotin, seleničitan sodný, vitamín D3

Recenze

Recenze produktu BABIO Biomléko 2 pokračavací kojenecká výživa 300g

Diskuze

Diskuze k produktu BABIO Biomléko 2 pokračavací kojenecká výživa 300g

Přidat nový příspěvek do diskuze