Podrobné informace

Bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přítomnost přírodních vitamínů, minerálů a biologicky aktivních látek.

Informace o produktu

Výrobce: ENERGY
Kód výrobku: 100604
Kód EAN: 8594069933161
Držitel rozhodnutí: ENERGY

Je bioinformační přípravek s obsahem extraktů z rostlin a plodů bohatých na přítomnost přírodních vitamínů, minerálů a biologicky aktivních látek.

Složení:
Rakytník řešetlákový (C, A, E, B, K, cholin). Aloe Vera (A, C, B) . Granátovník obecný (C, B, A). Včelí mateří kašička (celé spektrum vitamínů). Schizandra čínská (C, E). Kdoulovec japonský (C, A, B)
Obsah vitamínů v B!OMULTIvitamínu : C – kyselina askorbová – 60 mg, A – retinol – 0,8 mg, D – kalciferol – 10 ?g, E – tokoferol – 25 mg, P1 – thyamin – 0.9 mg, B2 – riboflavin – 0,95 mg, B6 – pyridoxin – 2 mg, B12 – kobalamin – 2 ?g, B9 – kyselina listová – 0,2 mg, B3 – niacin – 2 mg, B5 – kyselina pantothenová – 8 mg, H – biotin 40 ?g, cholin – 2 mg Obsahy vitamínů mohou mírně kolísat vzhledem k přírodnímu charakteru jejích zdrojů!

Složení v 1 kapsli : extrakt z Rakytníku řešetlákového 200 mg, Aloe pravé 60 mg, extrakt z Granátovníku obecného 50 mg, Včelí mateří kašička 30 mg, extrakt ze Schizandry čínské 20 mg, extrakt z Kdoulovce japonského 20 mg, sojový olej, voda, želatina, glycerin,

Dávkování : 1 kapsle 1x denně nejlépe po jídle

Balení : 90 kapslí

Upozornění : Nepřekračujte doporučené denní dávkování ! Minimální trvanlivost do data uvedeného na víčku kontejneru. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C. Není určeno osobám přecitlivělým na včelí produkty. Výrobek není určen dětem, těhotným a kojícím ženám ! Potravinové doplňky se nesmějí používat jako náhrada celodenní stravy.

Recenze

Recenze produktu B!OMULTIvitamin 90 cps.

Diskuze

Diskuze k produktu B!OMULTIvitamin 90 cps.

Přidat nový příspěvek do diskuze