Podrobné informace

Kompresivní třída A. Tlak v oblasti kotníku 10-14 mmHg. Avicenum 70 zlepšuje krevní oběh a je účinnou prevencí proti tvorbě křečových žil, zabraňuje vzniku občasných otoků a zmírňuje pocity bolesti a únavy nohou. Antimikrobiální švýcarská úprava Sanitized(r) Silver s aktivními ionty stříbra zabraňuje rozmnožování mikroorganismů a působí jako deodorant.

Informace o produktu

Výrobce: ARIES A.S.
Značka: AVICENUM
Kód výrobku: 99243
Kód EAN: 8590072505661
Kód SÚKL: G75872
Držitel rozhodnutí: ARIES A.S.

Avicenum 70 jsou podpůrné samodržící stehenní punčochy kompresní třídy A (tlak v oblasti kotníku 10 – 14 mmHg). Zlepšují krevní oběh, zabraňují vzniku občasných otoků a zmírňují pocity bolesti a únavy nohou. Jsou vhodnou prevencí vzniku křečových žil a dalších forem žilní nedostatečnosti.

Antimikrobiální úprava Sanitized Silver od renomované švýcarské společnosti Sanitized vyniká svou stálostí a vysokou účinností. Ionty stříbra pevně fixované přímo na povrchu vláken punčoch spolehlivě účinkují proti širokému spektru bakterií a plísní. Stříbro působí jako deodorant, spolehlivě zabraňuje vzniku nepříjemných pachů a přináší svěžest a hygienu. Současně chrání textilní vlákna před poškozením a zvyšuje tak trvanlivost výrobku.

Úprava Sanitized Silver je vysoce stálá, zcela bezpečná vůči pokožce i životnímu prostředí a byla úspěšně dermatologicky testována.

samodržících punčochy Avicenum 70, velikost 25 je do výšky 170 ;velikost 27 nad 170 cm.

Jemnost 70 DEN Lycra. Složení 76 % Nylon, 24 % Lycra.

Křečové žíly jsou problémem, který ve vyspělých evropských zemích postihuje 40 % žen a 20 % mužů. Základem léčby křečových žil je kompresivní terapie. Princip ochrany žil pomocí punčochového zboží spočívá v tom, že v oblasti kotníku je vytvořen určitý tlak, který se směrem k pasu postupně snižuje. Jemnost 70 DEN Lycra. Složení 76 % Nylon, 24 % Lycra.

Stehenní samodržící  punčochy Avicenum 70 tělová 25 - Ovíjená Lycra Ovíjená Lycra
Výrobek je vyroben z dvojitě ovinuté Lycry(r). To zabraňuje přímému styku elastanu s pokožkou a zvyšuje komfort nošení. Holé vlákno elastanu může totiž citlivou pokožku dráždit.

Stehenní samodržící  punčochy Avicenum 70 tělová 25 - Silver(r) Sanitize Výrobek je opatřen špičkovou antimikrobiální úpravou Silver(r) Sanitized. Působí proti širokému spektru mikroorganismů a ako deodorant. Švýcarské stříbro pracuje na bázi iontů stříbra a vyniká stálostí, nezávadností a vysokou účinností.

Recenze (3)

Recenze produktu Stehenní samodržící punčochy Avicenum 70 tělová 25

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 67 %.

Přidat recenzi produktu

(4) (4)

60 %

(4) (4)

40 %

(6) (2)

100 %

výborný výrobek za skvělou cenu, kvalitní materiál, který určitě dlouho vydrží, příjemný pocit při nošení

  • kvalitní materiál, nádherná vůně přidaného grapefruitu, velmi dobrý stahovací účinek, dobře se oblékají
  • samodržící krajka (podle mě zbytečně předimenzovaná)

Diskuze

Diskuze k produktu Stehenní samodržící punčochy Avicenum 70 tělová 25

Přidat nový příspěvek do diskuze