Podrobné informace

uklidňuje, zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS AVENT
Značka: PHILIPS AVENT
Produktová řada:
Kód výrobku: 45705
Kód EAN: 5012909011013
Držitel rozhodnutí: PHILIPS AVENT

ŠIDÍTKA AVENT
vás zbaví pocitu bezmoci a znepokojení. Šidítka se vyrábějí v nejvyšší kvalitě podle nejpřísnějších bezpečnostních norem (BS 5239:1988). Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní – i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí.
Na rozdíl od neodvzdušněných šidítek se šidítka AVENT mohou sterilizovat párou. Každé šidítko má svuj ochranný kryt, aby bylo před použitím sterilní. Každé má také bezpečný kulatý kroužek. Prodávají se v atraktivním balení po dvou kusech.

  • Šidítka se vyrábějí ve 3 velikostech.
  • Vždy používejte šidítko,které svou velikostí odpovídá věku dítěte.
  • Noční šidítka jsou vybavena unikátním svítícím kroužkem.


Šidítko silikonové - NOČNÍ - 0-3 měsíce – 2 ks

Stlačitelný sosák s odvzdušňovacím otvorem a jeho dokonalá symetrie zajišťují přirozený vývoj patra, zubů a dásní – i když se šidítko v ústech vašeho dítěte otočí.

Noční šidítko s unikátním svítícím kroužkem.

Sání miminka uklidňuje. Stejně jako mnoho ostatních rodičů před vámi zjistíte, že používání šidítka v okamžicích, kdy všechny metody vedoucí k utišení dítěte selžou, je jediný způsob, aby se vaše miminko utišilo a v klidu odpočívalo. Platí to před spaním i kdykoliv jindy.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Všechna šidítka AVENT jsou silikonová. Silikon je bez chuti a zápachu, šidítka mají delší životnost a lépe se čistí než šidítka kaučuková.

Šidítka se vyrábějí ve 3 velikostech:

  • 0-3 měsíce
  • 3-6 měsíců
  • 6-18 měsíců

Vždy používejte šidítko, které svou velikostí odpovídá věku dítěte. Design šidítek se pravidelně mění.

Balení:
2 ks

Věkové určení:
0 - 3 měsíce

Recenze (1)

Recenze produktu AVENT Šidítko silikonové noční svítící 0 - 3 měsíce 2 ks

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(0) (0)

80 %

Diskuze

Diskuze k produktu AVENT Šidítko silikonové noční svítící 0 - 3 měsíce 2 ks

Přidat nový příspěvek do diskuze