Podrobné informace

Ortodontický, stlačitelný a symetrický sosák Philips AVENT respektuje přirozený vývoj dásní, zubů a zubního patra dítěte.

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS AVENT
Značka: PHILIPS AVENT
Produktová řada: Philips Avent Šidítka
Kód výrobku: 234349
Kód EAN: 8710103543381
Držitel rozhodnutí: PHILIPS AVENT

Design šidítek se pravidelně mění

S unikátním svítícím kroužkem

Ortodontická, stlačitelná a symetrická šidítka Philips AVENT respektují přirozený vývoj patra, zubů a dásní dítěte. Všechna šidítka Philips AVENT jsou vyrobena ze silikonu bez chuti a zápachu.

Miminka se šidítkem klidněji spí, méně se ve spánku pohybují a především zůstávají ležet na zádech, což je doporučováno pediatry. Používání šidítka zmenšuje závislost miminka na láhvi, snižuje možnost poškození zubů a může snížit riziko dentálních problémů v pozdějším věku ve srovnání s dlouhodobým cucáním palců, které vytváří nevhodný tlak na patro a přední zuby.

Ortodontické, symetrické stlačitelné šidítko

Plochá symetrická šidítka Philips AVENT ve tvaru kapky respektují přirozený vývoj patra, zoubků a dásní vašeho dítěte i v případě, že se dudlík v ústech dítěte otočí.

Bezpečné

Bezpečnostní kroužek umožňuje kdykoli šidítko Philips AVENT snadno vyjmout z úst dítěte.

Zaklapávací ochranný kryt

K hygienickému uchování sterilizovaných dudlíků.

Silikonová šidítka pro příjemné použití

Silikon je chuťově neutrální a bez zápachu, proto vaše dítě šidítko Philips AVENT s vysokou pravděpodobností přijme. Je hladký, průhledný, snadno se čistí a nelepí se. Šidítko je pevné a odolné a nemění postupem času tvar ani barvu.

Lze sterilizovat i mýt v myčce.

Recenze

Recenze produktu PHILIPS AVENT Šidítko NOČNÍ 0-6 m. 2 kusy

Diskuze (2)

Diskuze k produktu PHILIPS AVENT Šidítko NOČNÍ 0-6 m. 2 kusy

Přidat nový příspěvek do diskuze

(6) (5) (0) 30/03/2013

Pavlína G. - doporučení

Za velikou přednost těchto šidítek považuji především jejich krytku, která chrání dudlíček před nečistotami v době nepoužívání a při cestách. Tvarově má plusové body za rovnou plošku, která byť nekopíruje tvar pusinky – je příjemná a miminko po ní nemá na pusince ekzém ani otlačeniny. Moc hezký design!

Vstoupit do diskuze

(4) (6) (0) 21/03/2013

Martina J. - názor

Noční dudlík od Aventu je velký a kvalitní pomocník při usínání a spánku miminka. Miminko klidně spí po celou noc a nemusím se bát o jeho dásně díky silikonu, ze kterého je vyroben. Oceňuji také jeho tvar, nemusím řešit ze které strany dudlík nasadit. Zajímavou vychytávkou je svítící kroužek, který usnadňuje hledání dudlíku ve tmě.

Vstoupit do diskuze