Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby pro děti a maminky » Potřeby pro kojící maminky » Odsávačky mléka

AVENT Odsávačka mateřského mléka ISIS + 2 zásobníky 125 ml

Kód výrobku: 88182
ISIS odsávačka pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií.S pomocí ISIS odsávačky můžete rychle odsát mléko přímo do lahví AVENT k uskladnění v lednici nebo v mrazáku.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - AVENT Odsávačka mateřského mléka ISIS + 2 zásobníky 125 ml

ISIS odsávačka pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií.S pomocí ISIS odsávačky můžete rychle odsát mléko přímo do lahví AVENT k uskladnění v lednici nebo v mrazáku.

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS
Značka: PHILIPS AVENT
Kód výrobku: 88182
Kód EAN: 5012909011662
Držitel rozhodnutí: PHILIPS

S pomocí ISIS odsávačky můžete rychle odsát mléko přímo do lahví AVENT k uskladnění v lednici nebo v mrazáku. Tak je možné, aby kdokoli nakrmil vaše dítě mateřským mlékem v době vaší nepřítomnosti. ISIS odsávačka je všeobecně oblíbena maminkami i zdravotnickým personálem všude na světě, kde našli zalíbení v jejím revolučním designu. Odsávání mléka ISIS odsávačkou je jemnější, klidnější a efektivnější než ostatními běžně dostupnými odsávačkami.

ISIS odsávačka pracuje rychle, jemně a tiše, bez potřeby elektřiny nebo baterií. V nedávných klinických studiích bylo prokázáno, že je účinná stejně jako elektrické odsávačky v porodnicích – ale pouze za zlomek jejich ceny – a je i více preferována matkami pro svůj přirozený vzhled a pohodlí při používání. Její měkké silikonové výstupky masírují vaše prsa při odsávání a přesně simulují kojení vašeho dítěte. Systém se naučíte lehce ovládat a vaše mléko bude bez problémů proudit. Protože pracuje velmi jemně, ISIS odsávačka vám pomůže rychle překonat běžné problémy, jako jsou ucpané nebo rozpraskané bradavky.

Tajemství úspěchu je v kombinaci silikonové masážní vložky s výstupky ve tvaru okvětního lístku se silikonovou membránou, které společně během odsávání navozují podobné pocity jako při kojení:

Měkká silikonová vložka s pěti masážními výstupky zajišťuje masáž prsu (obr. a). Jak stlačujete páku odsávačky, výstupky se pohybují nahoru a dolů a jemně masírují dvorec bradavky. Masáž prsu zajišťuje bezbolestné a přirozené odsávání mateřského mléka.

Silikonová membrána (obr. b) 100% zaručuje potřebný podtlak k odsávání. Sílu podtlaku a frekvenci odsávání si můžete sama regulovat stlačováním páky odsávačky.

Závěr – více odsátého mléka přirozenějším způsobem než u ostatních odsávaček. A protože je odsávání jemné a bezbolestné, pomůže vám odsávačka AVENT ISIS překonat i běžné problémy, jako jsou nalité prsy či popraskané bradavky.

Obsah:
Odsávačka ISIS s masážní vložkou
Kryt hrdla a podstavec pro lahvičku
2 láhve (125 ml)
2 novorozenecké dudlíky
Sterilní cestovní box na dudlík
2 těsnící víčka (přemění láhev na uskladňovací nádobu)

Recenze

Recenze produktu AVENT Odsávačka mateřského mléka ISIS + 2 zásobníky 125 ml

Diskuze

Diskuze k produktu AVENT Odsávačka mateřského mléka ISIS + 2 zásobníky 125 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám