Podrobné informace

NOVÁ elektronická odsávačka mateřského mléka pro rychlejší a pohodlnější odsávání.

Informace o produktu

Výrobce: PHILIPS AVENT
Značka: PHILIPS AVENT
Produktová řada:
Kód výrobku: 93954
Kód EAN: 5012909011891
Držitel rozhodnutí: PHILIPS AVENT

Na baterie i el. síť, použití i bez proudu jako manuální odsávačka

Obsah:
1× láhev 125 ml
1× láhev 260 ml
2× těsnící víčka
1× antikolikový dudlík
taška, náhr. části

Co je ISIS iQ?
Vše, co se maminkám líbí na ruční odsávačce ISIS – měkká masážní vložka i páka pro lehké stlačování, díky kterým je odsávání jemné, přirozené a pohodlné – a navíc iQ elektronický mozek!
Výsledkem je zcela nová ultra tichá inteligentní odsávačka, která na rozdíl od všech ostatních dává možnost dokonalé kontroly a přizpůsobení se momentální situaci při odsávání, jakmile je to nutné.

Jak pracuje ISIS iQ?
Přiložíte masážní vložku k vašemu prsu a stlačíte jemně páku. Jakmile začne Vaše mléko vytékat, stisknete jemně tlačítko a ISIS iQ si zapamatuje Váš rytmus odsávání. Poté bude tiše a lehce automaticky pokračovat ve Vámi zvoleném rytmu. Pokud potřebujete změnit rytmus, pouze zmáčknete tlačítko a přejdete na ruční odsávání.

  • 1 - Najděte si klidné a pohodlné místo. Jedinečná masážní vložka ISIS napodobuje sání Vašeho miminka jako při kojení.

  • 2 - Po jediném dotyku ISIS iQ pokračuje ve Vámi zvoleném rytmu.

  • 3 - Pro dokonalé pohodlí můžete kdykoliv měnit tlačítkem rytmus odsávání.

Relaxujte a užívejte si pohodlí při odsávání. Když jste bez starostí, máte vše pod kontrolou a cítíte se odpočinutě, odsajete rychleji více mléka.

Je ISIS iQ UNO odsávačka pro Vás?
Ideální pro maminky, které si chtějí užívat rychlost a jednoduchost odsávání elektrické odsávačky, nebo takové, které hledají vysvobození od běžných problémů při kojení, jako jsou hltání nebo popraskané bradavky. UNO je první ruční elektrická odsávačka, která je tak efektivní jako elektrická odsávačka do porodnic a navíc je snadno přenosná. Díky možnosti napájení bateriemi nebo přímo z el. sítě můžete odsávat bezstarostně a pohodlně, kdekoliv jste. UNO má rozšířenou životnost baterie, aby nedošlo k výpadku při delším používání, a také ukazatel stavu, který říká, kdy je potřeba baterie vyměnit.

Recenze

Recenze produktu AVENT Odsávačka ISIS IQ UNO elektrická

Diskuze

Diskuze k produktu AVENT Odsávačka ISIS IQ UNO elektrická

Přidat nový příspěvek do diskuze