Podrobné informace

Hydratační zklidňující sérum vyvinuté pro citlivou pokožku.Vysoký obsah termální vody Avene pokožku zklidňuje a působí protizánětlivé.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 105956
Kód EAN: 3282779390064
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Užití
Intenzivní hydratační a zklidňující sérum je určené pro citlivou, dehydratovanou a unavenou pokožku. Citlivost pokožky může být zapříčiněna některými vnějšími vlivy (stres, znečištěné ovzduší, přecitlivělá pokožka). Vysoký obsah termální vody Avene pokožku zklidňuje a působí protizánětlivé. Termální voda obsahuje patentovaný systém liposomů, který se podílí na tvorbě ochranného filmu pokožky. Glycerin zajišťuje dokonalou hydrataci a pružnost pleti. Díky speciálnímu složení sérum zanechává pleť dokonale hebkou.

Návod k použití
Sérum nanášejte vždy ráno a večer na pokožku obličeje a krku. Před použitím nezapomeňte pleť dokonale vyčistit. Nechte působit několik minut a poté použijte denní či noční krém.

Účinné látky
Avene Thermal Spring Water
Glycerin
Alkohol

Termální voda z Avene
Termální voda z Avene zklidňuje křehkou a citlivou pleť. Stačí ji několikrát denně rozprášit po obličeji, nic víc. Ošetří naběhlá oční víčka, usnadní odlíčení, fixuje nalíčení. Ba i miminkům dělá dobře, muži pocítí po jejím použití úlevu, starší lidé získají opět pocit hebkosti pleti. Na základě účinků termální vody z Avéne byla vyvinuta široká škála pěsticích kosmetických přípravků, jejíchž společným znakem je šetrnost vůči pleti zasažené různými vnějšími vlivy.

Recenze

Recenze produktu AVENE Serum apaisant hydratant - Hydratační zklidňující sérum 30 ml

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE Serum apaisant hydratant - Hydratační zklidňující sérum 30 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze