Podrobné informace

Jemný čistící peeling.Mikro-kuličky které tento gel obsahuje, zajišťují velmi šetrné odstranění odumřelých buněk, které ulpívají na povrchu pleti.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Kód výrobku: 4494
Kód EAN: 3282779051477
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Vyhlazující a čistící peeling pro všechny typy pleti. Je velice jemný a vhodný i pro tu nejcitlivější pleť. Mikro-kuličky, které tento gel obsahuje, zajišťují velmi šetrné odstranění odumřelých buněk, které ulpívají na povrchu pleti. Tento mechanický peeling je posílen jemnou keratoregulační přísadou, která pleť pročistí, zbaví veškerých nečistot, rozzáří a projasní ji.

Působí protizánětlivě a zklidňuje pleť, obsahuje 66% termální vody Avène.

Gommage Doux Purifiant - 50 ml -Mikro-kuličky které tento gel obsahuje, zajišťují velmi šetrné odstranění odumřelých buněk, které ulpívají na povrchu pleti. -Tento mechanický peeling je posílen jemnou keratoregulační přísadou, která pleť pročistí, zbaví veškerých nečistot, rozzáří a projasní. -Díky vysokému obsahu termální vody Avéne (66%) působí protizánětlivě a pleť zklidňuje.

Návod k použití: Navlhčete pleť, krouživými pohyby proveďte lehkou masáž a opláchněte.Vyhněte se očním partiím. Používejte podle typu pleti 1-2 x týdně.

Obsah 50 ml

Recenze (1)

Recenze produktu AVENE Gommage doux purifiant - Jemný čistící peeling 50 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (1)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu AVENE Gommage doux purifiant - Jemný čistící peeling 50 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze