Podrobné informace

Emulze s hydroxykyselinami k ošetření mastné pleti a pleti s tendencí k akné. Normalizuje nadměrnou produkci kožního mazu, brzdí pomnožování bakterií, působí protizánětlivě.

Informace o produktu

Výrobce: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE
Značka: AVÉNE
Produktová řada: Avéne Cleanance
Kód výrobku: 4501
Kód EAN: 3282779042901
Držitel rozhodnutí: PIERRE FABRE DERMO-COSMETIQUE TCHEQUIE

Keratoregulační a seboregulační emulze. Normalizuje nadměrnou produkci kožního mazu, brzdí pomnožování bakterií, působí protizánětlivě. Hydroxykyseliny (AHA a BHA) napomáhají odstranit z povrchu pleti nečistoty, odumřelé buňky, uvolňují ucpané póry a rozjasňují pleť. Obsahuje zmatňující pudry.

Cleance K 40 ml -Keratoregulační a seberegulační emulze normalizuje nadměrnou produkci kožního mazu, brzdí pomnožování bakterií, působí protizánětlivě. -Hydroxykyseliny napomáhají odstranit z povrchu pleti nečistoty, odumřelé buňky, uvolňují ucpané póry a rozjasňují pleť. -Vysoký obsah termální vody Avéne (50%) zaručuje protidráždivé a zklidňující účinky.Obsahuje zmatňující pudry.

Návod k použití: Aplikujte ráno a/nebo večer na očištěnou pleť.

Upozornění: Cleance K může vyvolat na počátku lehké svědění, které je ale přechodné a souvisí s účiností přípravku.

Řada Cleanance
Projevy akné se nejčastěji dostavují mezi 12.-14. rokem života. Kolem 20. narozenin můžeme předpokládat spontánní ústup symptomů problematické pleti, přesto asi u 15% pacientů projevy zůstávají nad 25 let. Nadměrná hygiena aknózní pleti neprospívá a ani nezmírňuje projevy akné, ale naopak může zvýšit citlivost pleti, případně ji podráždit a přesušit. Avene kosmetika vyvinula řadu Cleanance, která vytvořila ucelenou řadu produktů na aknózní pleť k dosažení co nejlepších výsledků. Základem Avene Cleanance je pravidelná a šetrná hygiena za pomoci Cleanance gel, doplněna zmatňující a zklidňující péči Cleanance lotion, případně aplikaci lokální péče na pupínky, Cleanance emulsion. Dívky většinou požadují i korekční přípravky pro okamžité "zamaskování" nedokonalostí za použití Cleanance Crayon Correcteur.

Recenze (2)

Recenze produktu AVENE Cleanance K - Exfoliační hydratační krém - gel 40 ml

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 70 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (3)

60 %

(3) (3)

80 %

Diskuze (3)

Diskuze k produktu AVENE Cleanance K - Exfoliační hydratační krém - gel 40 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

(2) (1) (0) 17/10/2012

Ladislav K. - avene

Rekl bych ze krem za 80,- je lepsi nez tenhle. Po apilkaci leskla plet a zadne zazraky to nedela. 100 X radeji Vichy anebo Normaderm, nez AVENE.

Vstoupit do diskuze

(1) (2) (0) 31/05/2011

Dana P. - AVENE Cleanance K

Jediný přípravek z avene, který opravdu pomáhá. Po aplikaci kyselina v něm obsažená na kůži chvíli štípe, ale kůži pěkně vydezifikuje a akné se zlepší. Zkoušela jsem emulzi, diacnéal, ale plet´se mi velmi leskla, s cleanance-K jsem spokojena, mohu jen doporučit, dávám ho i pod make-up.

Vstoupit do diskuze

(2) (2) (0) 25/10/2008

Hana H. - AVENE Cleanance K

Prosím, máte s ním někdo zkušenost?

Vstoupit do diskuze