Podrobné informace

Plenkové kalhotky Attends Slip Regular poskytují efektivní a celkovou ochranu při těžké inkontinenci.

Informace o produktu

Výrobce: MSM, spol. s r.o
Značka: ATTENDS
Kód výrobku: 205419
Kód EAN: 7332152203682
Držitel rozhodnutí: MSM, spol. s r.o

Kalhotky jsou anatomicky tvarované a díky tomu umožňují pohodlné nošení. Systém Quick-Dry a 3 vrstvé savé jádro zaručí pocit suché pokožky.

Anatomický tvar Attends Slip Regular a anatomicky tvarované měkké elastické bariéry zaručují dokonalé přizpůsobení se tvarům těla. Jedinečný patentovaný systém Ouick-Dry a 3 - vrstvé savé jádro vám poskytne výjimečný pocit sucha a pocit tělesné i duševní pohody. Attends Slip Regular má systém ochrany proti zápachu Odour Protection, který bezpečně uzavře zápach uvnitř pleny. Plenkové kalhotky Attends Slip Regular mají klasická 4 lepítka pro snadnou, pohodlnou manipulaci a pocit bezpečí. Prodyšná netkaná křidélka usnadňují cirkulaci vzduchu a tím umožňují pokožce dýchat (platí pro velikost M, L). Absorpční kapacita činí 4499g.

Pokud není již žádná nebo jen velmi malá kontrola nad močovým měchýřem nebo funkcí střev, Attends nabízí řadu produktů pr otěžkou inkontinenci.

Attends Slip Regular poskytují efektivní a celkovou ochranu pro těžkou inkontinenci. Plenkové kalhotky jsou anatomicky tvarované a díky tomu umožňují pohodlné nošení. Attends Slip Regular jsou k dispozici ve třech stupních absorpce (8, 9 a 10) a ve velikostech XS, S, M, L. Pro zajištěni vyšší diskrétnosti jsou vyráběny v bílé barvě. Integrovaný indikátor vlhkostí bezpečně informuje o nutnosti výměny pomůcky.

Recenze

Recenze produktu Attends kalhotky absorbční Slip Regular 28 kusů stupeň 8 velikost M

Diskuze

Diskuze k produktu Attends kalhotky absorbční Slip Regular 28 kusů stupeň 8 velikost M

Přidat nový příspěvek do diskuze