Podrobné informace

Vložné pleny Contours 9 jsou určeny pro osoby se středním a těžkým stupněm inkontinence močí i stolice.

Informace o produktu

Výrobce: MSM, spol. s r.o
Značka: ATTENDS
Kód výrobku: 205440
Kód EAN: 7332152201305
Držitel rozhodnutí: MSM, spol. s r.o

Mají příjemný a pohodlný povrch. Vlákna Ouick-Dry urychleně odvádí moč do savého jádra a vytváří tak výjimečný pocit sucha.

Vložné pleny Contours 9 jsou určeny pro osoby se středním a těžkým stupněm inkontinence močí i stolice. Mají příjemný a pohodlný povrch. Vlákna Quick-Dry urychleně odvádí moč do savého jádra a vytváří tak výjimečný pocit sucha. Postranní ochranné bariéry a systém Lock-in zajišťují dodatečnou ochranu proti úniku moče. Savé jádro plen Attends Contours je vybaveno systémem ochrany proti zápachu Odour Protection, který bezpečně uzavře zápach uvnitř pleny. Absorpční kapacita činí 2840g.

Vložné pleny Contours se používají výhradně v kombinaci s fixačními kalhotkami. Integrovaný indikátor vlhkosti bezpečně informuje o nutnosti výměny pomůcky.

Pokud není již žádná nebo jen velmi malá kontrola nad močovým měchýřem nebo funkcí střev, Attends nabízí řadu produktů pro těžkou inkontinenci.

Attends Contours 6 - 9 jsou anatomicky tvarované vložné pleny. Jsou určeny pro střední a těžký stupeň inkontinence. Pleny jsou příjemné a pohodlné pro nošení a pro zajištění vyšší diskrétnosti jsou vyráběny v bílé barvě. Vložné pleny Contours 6 - 9 nabízejí vysoký stupeň ochrany v jednotlivých stupních savosti. Jsou určeny k použití společně s fixačními kalhotkami Attends Stretch Fit nebo Attends StretchPant.

Recenze

Recenze produktu Attends kalhotky absorbční Contours 9 28ks 201312

Diskuze

Diskuze k produktu Attends kalhotky absorbční Contours 9 28ks 201312

Přidat nový příspěvek do diskuze