Podrobné informace

Pro pružnost kloubů, šlach a vazů.Artican biosol přednostně doporučujeme v období březosti, po porodu, pro štěnata v období růstu, nebo jako prevenci pro aktivní prodloužení života psa.

Informace o produktu

Výrobce: FARMADIET GROUPS
Značka: ARTICAN
Kód výrobku: 67147
Kód EAN: 8594021590128
Držitel rozhodnutí: FARMADIET GROUPS

Artican biosol obsahuje enzymaticky hydrolyzovanou želatinu získanou z přírodního kolagenu (hovězí nebo vepřové kůže) obohacenou o vitamíny skupiny B ( B1, B2, B5, B6) a hořčík, která přináší do stravy psa potřebné komponenty pro ochranu a výživu chrupavky kloubů, pojivové tkáně a mineralizace kostí. MNOHEM VYŠŠÍ STUPEŇ NAŠTĚPENÍ aforma biosolu se ukázaly efektivnější pro lepší vstřebatelnost až (95%) a stravitelnost. Artican biosol přednostně doporučujeme v období březosti, po porodu, pro štěnata v období růstu, nebo jako prevenci pro aktivní prodloužení života psa.

Artidual biosol je navíc obohacený o glukosamin sulfát zajišťující pružnost kloubů, šlach a vazů. Působí protizánětlivě a podporuje regeneraci kloubů. Přednostně před Articanem ho lze doporučit pro psy s velkou sportovní a pracovní zátěží (výcvik, dostihy, zápřež-saňové psi, agility, nebo společné sportovní aktivity se svým páníčkem!

Návod:
10 ml na každých 20 kg váhy psa denně do normální stravy zvířete po dobu minimálně 2 mesíců (lze bez přerušení neomezeně prodloužit).


Recenze (1)

Recenze produktu Artican biosol a.u.v. 500 ml

Recenze od 1 uživatele s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (0)

100 %

Výborná tekutá kloubní výživa. Psům většinou chutná a dá se přidávat do jakéhokoliv krmení. Lze ji používat i bez přerušení, bez rizika poškození, či újmy na zdraví zvířete. V současné době ji používám u obou svých psů a jsem naprosto spokojený. Ke každé lahvičce je i odměrka, tudíž odpadá nutnost skladovat doba odměrku a zabývat se jejím neustálým hledáním.

  • Jedna z nejlepších kloubních výživ pro psy. Používána již čtyři roky u prvního psa a dodnes žádné problémy s klouby.
  • Není žádné proti.

Diskuze

Diskuze k produktu Artican biosol a.u.v. 500 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze