Podrobné informace

S problematikou léčby arteriální a žilní trombózy, jejích následků a komplikací, stejně jako s prevencí vzniku trombu v cévním řečišti se setkávají lékaři celé řady oborů - kardiologové, internisté, chirurgové, praktičtí lékaři.

Informace o produktu

Výrobce: GRADA PUBLISHING A.S.
Kód výrobku: 22186
Kód EAN: 9788024705019
Držitel rozhodnutí: GRADA PUBLISHING A.S.
S problematikou léčby arteriální a žilní trombózy, jejích následků a komplikací, stejně jako s prevencí vzniku trombu v cévním řečišti se setkávají lékaři celé řady oborů - kardiologové, internisté, chirurgové, praktičtí lékaři. Pro ně autoři shrnuli nové poznatky z patofyziologie, laboratorní diagnostiky a klinických postupů u trombotických komplikací v různých částech cévního systému. Pochopení procesů vedoucích ke vzniku trombu a možností jejich léčebných ovlivnění je nezbytné k preciznímu vedení léčby. Ta musí na jedné straně co nejvíce snížit riziko léčby, na druhé straně však nesmí zvýšit riziko krvácení, které může být potencionálně smrtelné.

Kniha s komplexně zpracovanou problematikou zahrnuje klinické stavy akutní i chronické a také oblast preventivní. Přináší poslední poznatky z teorie i kliniky Kniha s komplexně zpracovanou problematikou zahrnuje klinické stavy akutní i chronické a také oblast preventivní. Přináší poslední poznatky z teorie i kliniky - zejména léčby (trombolýza, antiagregace, antikoagulace). Je určena nejen internistům, kardiologům, ale i lékařům chirurgických a dalších oborů.

Recenze

Recenze produktu Arteriální a žilní trombóza v klinické praxi

Diskuze

Diskuze k produktu Arteriální a žilní trombóza v klinické praxi

Přidat nový příspěvek do diskuze