Lékárna.cz
Hledat

AROMEDICA

Zmačka AROMEDICA přináší originální kosmetické přípravky na bázi aromaterapie, přípravky Celucaps a Celugel, zdravotní pastilky Bonne Santé.

Celucaps a Celugel jsou originální výrobky, které pomáhají lidem s výskytem celulitidy a hromaděním tuku na disponovaných partiích. Jejich hlavní účinné látky jsou různá přírodní metabolika (řasy, houby, zelený ječmen), éterické oleje, bylinné extrakty a rostlinné oleje. Většina těchto ingrediencí je obsažena v obou variantách.

Olejové přípravky AROMEDICA obsahují 100 % účinných látek bez konzervantů, neobsahují barviva a umělé parfémy, všechny jsou testovány pouze na lidech, mnohé v klinickém provozu na lůžkových zařízeních. Emulzní výrobky, např. krémy. obsahují vysoké procento účinných látek a jen minimální množství látek konzervačních (kvůli obsahu vody).

Vynikající zdravotní pastilky Bonne Santé (Dobré zdraví) v kterémkoli ze sedmi provedení. Jsou vynikajícím profylaktikem proti onemocněním dýchacích cest, ústní dutiny, znamenitě osvěžují a odstraňují některé příčiny chronického zápachu z úst.

Produktové řady

AROMEDICA AngioMed balzám 20 ml na rozšířené žilky

AROMEDICA AngioMed balzám 20 ml na rozšířené žilky

AROMEDICA AngioMed balzám 20 ml na rozšířené žilky

Vůně tohoto masážního oleje je příjemně osvěžující, mírně nasládlá po…

Momentálně nedostupné
Zeptejte se lékárníka

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.