Moje srdcovky

Úvodní strana » Značky » A » AROMEDICA

AROMEDICA

Zmačka AROMEDICA přináší originální kosmetické přípravky na bázi aromaterapie, přípravky Celucaps a Celugel, zdravotní pastilky Bonne Santé.

Celucaps a Celugel jsou originální výrobky, které pomáhají lidem s výskytem celulitidy a hromaděním tuku na disponovaných partiích. Jejich hlavní účinné látky jsou různá přírodní metabolika (řasy, houby, zelený ječmen), éterické oleje, bylinné extrakty a rostlinné oleje. Většina těchto ingrediencí je obsažena v obou variantách.

Olejové přípravky AROMEDICA obsahují 100 % účinných látek bez konzervantů, neobsahují barviva a umělé parfémy, všechny jsou testovány pouze na lidech, mnohé v klinickém provozu na lůžkových zařízeních. Emulzní výrobky, např. krémy. obsahují vysoké procento účinných látek a jen minimální množství látek konzervačních (kvůli obsahu vody).

Vynikající zdravotní pastilky Bonne Santé (Dobré zdraví) v kterémkoli ze sedmi provedení. Jsou vynikajícím profylaktikem proti onemocněním dýchacích cest, ústní dutiny, znamenitě osvěžují a odstraňují některé příčiny chronického zápachu z úst.

AROMEDICA

Produktové řady

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám