Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Bytové vůně » Éterické vonné oleje

Aromaterapie WINTER TIME útulná 10ml směs přírodních olejů - recenze

Kód výrobku: 35703
Má hřejivé účinky a pozitivní vliv na Vaši psychiku.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Aromaterapie WINTER TIME útulná 10ml směs přírodních olejů

Má hřejivé účinky a pozitivní vliv na Vaši psychiku.

Informace o produktu

Výrobce: HANNA MARIA
Značka: AROMATERAPIE
Kód výrobku: 35703
Kód EAN: 8595228400081
Držitel rozhodnutí: HANNA MARIA

Tato směs má díky své kombinaci olejů silné hřejivé účinky a pozitivní vliv na Vaši psychiku.

Tato směs olejů obsahuje následující 100% éterické oleje:
CITRON/LIMETKA (Citrus limon): povzbuzuje při únavě a úzkosti, pročišťuje organismus, osvěžuje a čistí vzduch, antiseptické účinky.
KASIE – SKOŘICE ČÍNSKÁ (Cinnamomum cassia): silně prohřívá a prokrvuje, vhodná při zimomřivosti, nachlazení, uklidňuje při strachu a přecitlivosti, působí antidepresivně.

Nádherná vůně esence se line kolem Vás a naplňuje atmosféru. Pomalu, ale jistě z Vás odvádí únavu, problémy a starosti těžkého dne a ukládá Vás do klidné stráně plných vonných květin, keřů a stromů. Jejich vůně jsou nádherné, uvolňující a působící na Vás, že nemůžete odolat relaxovat při krásné hudbě nebo jen tak při zapálené svíčce v nerušeném tichu.

Právě v ZIMNÍM ČASE, kdy nám schází doteky slunečních paprsků , lidé trpí nepříjemnými pocity, uzavírají se do sebe a ztrácejí optimismus. Krátké dny a dlouhé noci, déšť a mráz – to vše nás uzavírá do domovů a jsme rádi v útulném, teplém prostředí. V tomto těžkém čase je zapotřebí regenerovat naše tělo, mysl a především ducha a dopřát si odpočinek a relaxaci při dlouhých zimních večerech. Naše kolekce směsi éterických olejů WINTER TIME je vybrána právě pro toto období. Je sestavena z olejů, které svými vlastnostmi zahřívají, působí relaxačně a zútulňují náš domov do sváteční, příjemné atmosféry.

Jak na nás působí AROMATERAPIE při inhalaci???

Oleje, ale i veškeré jiné vůně působí především na náš čich. Již při otevření lahvičky siličného oleje se jeho vůně okamžitě uvolní z uzavřené nádoby a rozptýlí okolím. Jeho molekuly zachytí Váš nos při vdechování, dále jsou odváděny vzhůru k čichovému orgánu, kde vzniká čich. Tam se rozkmitají desítky miliónů čichových čidel ve sliznatých blánách uvnitř nosních dírek, které identifikují vůně. Tyto informace jsou dále přenášeny nervy do mozku, kde vyvolávají vzpomínky a ovlivňují emocionální a tělesné chování jedince. Je prokázáno, že vůně ovlivňují a stimulují chuť, tělesnou teplotu, imunitu, myšlení, reakce, pohlavní touhu, náladu, tvořivost. Vůně vyvolávají psychologické a fyziologické reakce tím, že stimulují produkci endorfinů a neurotransmitorů v mozku.Přestože jsou esenciální oleje nástroji jemné terapie, mají sílu zasáhnout hluboko do psychiky, a tak uvolnit mysl a pozvednout ducha. Tyto chemikálie vyvolávají různé pocity: mohou utišit bolest, zmírnit stres, navodit pocit sebevědomí a rovnováhu. Při vdechování vnikají siličné oleje do dýchacího ústrojí. V plicích se dále molekuly olejů váží k molekulám kyslíku, jsou rozváděny do krevního oběhu a cirkulují celým tělem. Uvnitř jednotlivých buněk aktivují tyto oleje schopnost sebeléčby.
Umělé náhražky jsou obvykle odvozeny z petroleje, který je neobnovitelným zdrojem a proto mohou způsobovat alergie nebo jejich použití je limitováno jen na určitou dobu. Jejich cena je samozřejmě nižší na jejich výrobu. Lidé si naštěstí začínají postupně uvědomovat kvalitu svého života a hlavně účinky čistých silic na svoje zdraví, které náhražky nemohou nikdy poskytnout.

Jak používat OLEJE v praxi???

 • AROMALAMPY Doporučené dávkování je 5-7 kapek éterického oleje nakapat do vody v nádobce aromalampy, zapálená svíčka již sama začne postupně uvolňovat vůni do ovzduší
 • ROZPRAŠOVAČE DO MÍSTNOSTÍ Aromaterapeutické rozprašovače a lampy rychle provoní vaše okolí a vyvolají různé nálady. Rozprašují molekuly olejů po celém pokoji, domě nebo kanceláři a zároveň Vás zbaví nepříjemných pachů. Lampy mají malou misku na vodu a siličné oleje, žárovka produkuje teplo, které uvolňuje jejich vůně. Doporučené dávkování pro rozprašovace: 10 - 12 kapek éterického oleje nakapat do 250 ml teplé vody, promíchat, dát do rozprašovače a rozptýlit po místnosti. Doporučené dávkování pro lampu: 5-7 kapek oleje nakapat do vody a zavěsit na zhasnutou žárovku v lampě, až po aplikaci a zajištění kroužku ve vodorovné poloze, lampu rozsvítit.
 • VODNÍ LÁZEŇ Esenciální oleje mají takové dynamické vlastnosti, že léčba poškozených energetických obalů začíná již v okamžiku, kdy vstoupíme do lázně nebo začneme esence inhalovat. Koupel v esenciálních olejích je nejen úžasná relaxace, ale především očistný proces energetických center, kdy oleje vstupují do těla kůží přes lymfatický systém a dále inhalací přes plíce a krevní systém. Doporučené dávkování pro lázeň je cca 10-15 kapek oleje na 40 l vody, ale dne našich zkušeností a praxe – dejte si tolik oleje, kolik momentálně cítíte, že potřebujete. Vyjímka jsou oleje hřejivé, které obsahují skořici – tam je dávkování max. 15 kapek na 40 l vody. -
 • INHALACÍ Chcete-li okamžitě zmírnit pocit stresu, úzkosti nebo zmatku, nebo chcete jen tak vypnout, nadechněte se siličného oleje přímo z lahvičky, nebo si nakapejte několik kapek na kapesník nebo polštář a vdechujte vůni tímto způsobem. Noste lahvičku při sobě, abyste si mohli navodit toto občerstvení i třeba na ulici, když čekáte na autobus nebo ve frontě u pokladen v supermarketu.

Ještě několik důležitých rad závěrem:

 • Siličné oleje jsou silně koncentrované, někdy až stokrát silnější než rostlina nebo sušená bylina. I jen jediná kapka může způsobit podráždění pokožky
 • Jestliže se Vám nelíbí vůně nějakého oleje, neužívejte jej.
 • Inhalujte siličné oleje jen krátkou dobu.
 • Řiďte se instrukcemi uvedené výrobcem, nikdy nepřesahujte doporučený počet kapek, i když si budete myslet, že je to málo.
 • Pokud máte nějakou nepříjemnou reakci na nějaký olej, nepoužívejte jej.
 • Máte-li nějakou vážnou nemoc (zvláště při onemocnění srdce) nebo máte-li pochybnosti o užívání siličných olejů, poraďte se s lékařem před použitím jakéhokoli oleje uvedeného v naší nabídce.
 • Nepoužívejte siličné oleje pro nemluvňata a děti do 3 let.
 • Nepoužívejte siličné oleje vnitřně

Recenze

Recenze produktu Aromaterapie WINTER TIME útulná 10ml směs přírodních olejů

Diskuze

Diskuze k produktu Aromaterapie WINTER TIME útulná 10ml směs přírodních olejů

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám