Podrobné informace

Navozuje pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení.

Informace o produktu

Výrobce: HANNA MARIA
Značka: AROMATERAPIE
Kód výrobku: 36458
Kód EAN: 8595228400050
Držitel rozhodnutí: HANNA MARIA

Oleje v této směsi díky svému složení a účinkům navozují pocit pohody, klidu, radosti, míru a dobrého rozpoložení. Směs je určena pro slavnostnější příležitosti a pohodovou atmosféru.

Tato směs obsahuje následující 100% přírodní éterické oleje:
PATCHOULI- PAČULE (Pogostemon cablin): sexuálně posiluje, odpuzuje hmyz, posiluje imunitu, antibakteriální, uzemňuje a stabilizuje mysl vyčerpanou nadměrným přemýšlením a starostmi, pro syté a pižmové aroma je olej v tomto ohledu uvolňujícím afrodiziakem, může pomoci při sexuální úzkosti.
POMERANČ (Citrus sinensis): jeho sladké, teplé a slunečné aroma navozuje radost a pozitivní pocit, rozptyluje smutnou náladu, podněcuje přizpůsobivost a usnadňuje řešení problémů, stimuluje zažívání, uklidňuje při úzkosti, depresi a neklidu.
RŮŽE (Rosa damascena): antibakteriální, sexuálně všeobecně posiluje, protiinfekční, uklidňuje, působí na centrum mysli a našeho emocionálního bytí, přesto posiluje srdce, pomáhá obnovovat smysl pro pohodu, je prospěšný při úzkosti, nespavosti a bušení srdce, vůně je uznávaná jako vábivá květinová senzualita a uznávané afrodiziakum, přináší teplo do duše.
GERANIUM (Pelargonium graveolens): zklidňuje při stresu a přepracovanosti, působí pozitivně na naši psychiku.

Recenze

Recenze produktu Aromaterapie Směs pro intimní atmosféru 10 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Aromaterapie Směs pro intimní atmosféru 10 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze