Oblíbené položky

Úvodní strana » Potřeby do domácnosti a na úklid » Bytové vůně » Éterické vonné oleje

Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml - recenze

Kód výrobku: 98092
100% čistě přírodní éterický olej sestavený dle čínského principu pěti elementů - OHEŇ.

Více informací

Produkt je dlouhodobě nedostupný

Termín distribuce je neznámý

Podobné produkty
Podobné produkty od stejného výrobce Pošlete mi e-mail, až bude produkt opět skladem

 

Doporučené alternativní produkty

Podrobné informace
Recenze
Diskuze

Podrobné informace

Podrobné informace - Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml

100% čistě přírodní éterický olej sestavený dle čínského principu pěti elementů - OHEŇ.

Informace o produktu

Výrobce: HANNA MARIA
Značka: AROMATERAPIE
Kód výrobku: 98092
Kód EAN: 8595228400807
Držitel rozhodnutí: HANNA MARIA

Psychická podpora směsi: LÁSKA, SEBEÚCTA

SMĚS PRO POCIT BEZPEČÍ

V čínské medicíně: ELEMENT: OHEŇ – LÉTO

Směs má hloubku a díky svému ojedinělému složení má vynikající účinky navozující pocit bezpečí a mateřské lásky. Psychicky zklidňuje, podporuje lásku k životu a sobě samému, rozptyluje disharmonii z nedostatku něžností a tělesné blízkosti. Směs podporuje psychickou léčbu traumat z dětství. Doporučujeme používat v kombinací s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně a harmonicky doplňuje směs olejů.

Tuto směs doporučujeme vřele i ženám, protože vyrovnává hladinu hormonů a je obzvlášť vhodná při menstruačních potížích a premenstruačním syndromu. Má antidepresivní a povzbuzující účinky a je to také směs vhodná k masážím pro ženy, které chtějí otěhotnět nebo které procházejí menopauzou. Vyrovnává ženskou psychiku z traumat z dětství nebo z nízké sebeúcty či potlačování ženství.

Éterické 100% čistě přírodní oleje použité ve směsi

PELAGRÓNIE/MUŠKÁT (Pelargonium gravolens)
Muškát stimuluje kůru nadledvinek a pomáhá regulovat hormony i nálady. Čistí lymfatický systém, napomáhá rychlému hojení ran a je také účinný deodorant. Po psychické stránce muškát navozuje pocit bezpečí a útěchy, zlepšuje náladu a nastoluje psychickou rovnováhu. Posiluje tok jemné energie neboli čchi a je jedním z nejvíce ceněných olejů k harmonizaci úzkosti spojené se "slabými nervy". Přináší vyváženou harmonii a vyrovnává nadměrné výkyvy nálady. Vhodný při menstruačních potížích a menopauze.

PALMAROSA (Cymbopogon martinii)
Olej je výborný proti horečkám, infekčním chorobám, zvláště střevní infekce. Stimuluje trávení, má vynikající účinky při nechutenství a pomalém trávení. Olej pomáhá při stresech a těžkostech, které s ním souvisejí.

LIMETKA (Citrus aurantifolia)
Osvěžuje, pomáhá odstranit únavu, apatii a depresi, povznáší ducha. Zvyšuje sebevědomí a přináší optimismus. Má antiseptické, antivirové, baktericidní a ionizující účinky.

CEDROVÉ DŘEVO (Cedr atlantica)
Antiseptický, posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku, antibakteriální, uklidňuje, celkově posiluje, stabilizuje vědomou mysl, pomáhá odolávat náhlým událostem a silným emocím, v dobách krize dodává sílu.

HŘEBÍČEK (Eugenia caryophyllus)
Dodává vnitřní teplo, zmírňuje bolest, utěšuje a oživuje. Posiluje a povzbuzuje mentální, emocionální a hmotnou energii.

YLANG YLANG (Cananga odorata)
Obecně je zklidňující, zmírňuje úzkost, zlost, šok a strach tím, že pomáhá zpomalit zrychlené dýchání a zmírňuje syndrom "bojuj, nebo uteč". Ylang povznáší, vytváří pocit míru a pomáhá vyjádření potlačovaných vnitřních pocitů. Snižuje krevní tlak, zejména pokud je doprovázen bušením srdce.

RŮŽE (Rosa damascena)
Zmírňuje lítost, zklamání, smutek. Šetrně nás podpoří, dokud se nám nálada nezlepší. Je spojena se srdeční čarou, otevírá srdce pro lásku k sobě i ostatním a působí na srdce hojivě. Růže utěšuje zarmoucené srdce, povzbuzuje fyzické srdce a povznáší duši, zahání strach a posiluje. Upravuje menstruační cyklus, vhodná pří menopauze pro ženy, které mají problémy s početím. Její vlastnosti pomáhají ženám vyjádřit ženskost a sexualitu zmírněním úzkosti a nervového napětí a povzbuzením sebevědomí.

Recenze

Recenze produktu Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml

Diskuze

Diskuze k produktu Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml

Přidat nový příspěvek do diskuze

 

Mohlo by vás zajímat


Načítám

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám
Chat - poradíme vám