Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Eucerin

Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml

Výrobek je už delší dobu nedostupný.
Objednali jsme ho, ale dodavatel
nám zatím nepotvrdil datum doručení
na náš sklad.
Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml
100% čistě přírodní éterický olej sestavený dle čínského principu pěti elementů - OHEŇ. Více informací
Kód výrobku: 98092
Cena s DPH: 196 
Dostupnost: krátkodobě nedostupný
Přidat do oblíbených
Napište mi, až bude výrobek u dodavatele29 Kč za všechny druhy dopravy!

Podrobný popis výrobku Aromaterapie KIDS LINE pro pocit bezpečí olej 5ml

Psychická podpora směsi: LÁSKA, SEBEÚCTA

SMĚS PRO POCIT BEZPEČÍ

V čínské medicíně: ELEMENT: OHEŇ – LÉTO

Směs má hloubku a díky svému ojedinělému složení má vynikající účinky navozující pocit bezpečí a mateřské lásky. Psychicky zklidňuje, podporuje lásku k životu a sobě samému, rozptyluje disharmonii z nedostatku něžností a tělesné blízkosti. Směs podporuje psychickou léčbu traumat z dětství. Doporučujeme používat v kombinací s naší dětskou řadou čajů KIDS LINE, která optimálně a harmonicky doplňuje směs olejů.

Tuto směs doporučujeme vřele i ženám, protože vyrovnává hladinu hormonů a je obzvlášť vhodná při menstruačních potížích a premenstruačním syndromu. Má antidepresivní a povzbuzující účinky a je to také směs vhodná k masážím pro ženy, které chtějí otěhotnět nebo které procházejí menopauzou. Vyrovnává ženskou psychiku z traumat z dětství nebo z nízké sebeúcty či potlačování ženství.

Éterické 100% čistě přírodní oleje použité ve směsi

PELAGRÓNIE/MUŠKÁT (Pelargonium gravolens)
Muškát stimuluje kůru nadledvinek a pomáhá regulovat hormony i nálady. Čistí lymfatický systém, napomáhá rychlému hojení ran a je také účinný deodorant. Po psychické stránce muškát navozuje pocit bezpečí a útěchy, zlepšuje náladu a nastoluje psychickou rovnováhu. Posiluje tok jemné energie neboli čchi a je jedním z nejvíce ceněných olejů k harmonizaci úzkosti spojené se "slabými nervy". Přináší vyváženou harmonii a vyrovnává nadměrné výkyvy nálady. Vhodný při menstruačních potížích a menopauze.

PALMAROSA (Cymbopogon martinii)
Olej je výborný proti horečkám, infekčním chorobám, zvláště střevní infekce. Stimuluje trávení, má vynikající účinky při nechutenství a pomalém trávení. Olej pomáhá při stresech a těžkostech, které s ním souvisejí.

LIMETKA (Citrus aurantifolia)
Osvěžuje, pomáhá odstranit únavu, apatii a depresi, povznáší ducha. Zvyšuje sebevědomí a přináší optimismus. Má antiseptické, antivirové, baktericidní a ionizující účinky.

CEDROVÉ DŘEVO (Cedr atlantica)
Antiseptický, posiluje vůli a odolnost vůči vnějšímu tlaku, antibakteriální, uklidňuje, celkově posiluje, stabilizuje vědomou mysl, pomáhá odolávat náhlým událostem a silným emocím, v dobách krize dodává sílu.

HŘEBÍČEK (Eugenia caryophyllus)
Dodává vnitřní teplo, zmírňuje bolest, utěšuje a oživuje. Posiluje a povzbuzuje mentální, emocionální a hmotnou energii.

YLANG YLANG (Cananga odorata)
Obecně je zklidňující, zmírňuje úzkost, zlost, šok a strach tím, že pomáhá zpomalit zrychlené dýchání a zmírňuje syndrom "bojuj, nebo uteč". Ylang povznáší, vytváří pocit míru a pomáhá vyjádření potlačovaných vnitřních pocitů. Snižuje krevní tlak, zejména pokud je doprovázen bušením srdce.

RŮŽE (Rosa damascena)
Zmírňuje lítost, zklamání, smutek. Šetrně nás podpoří, dokud se nám nálada nezlepší. Je spojena se srdeční čarou, otevírá srdce pro lásku k sobě i ostatním a působí na srdce hojivě. Růže utěšuje zarmoucené srdce, povzbuzuje fyzické srdce a povznáší duši, zahání strach a posiluje. Upravuje menstruační cyklus, vhodná pří menopauze pro ženy, které mají problémy s početím. Její vlastnosti pomáhají ženám vyjádřit ženskost a sexualitu zmírněním úzkosti a nervového napětí a povzbuzením sebevědomí.

Potřebujete odbornou radu?
Zkuste chat s lékárníkem

Mgr. Pavla Horáková

a další kvalifikovaní lékárníci

radí zdarma on-line 8 - 22 hodin

každý den i o víkendu

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz