Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Výprodej, který zahřeje

APO-IBUPROFEN Potahované tablety 100 x 400 mg

91
110
starstarstarstarstar  91 %
APO-IBUPROFEN Potahované tablety 100 x 400 mg
Uleví od bolesti zad, kloubů i menstruační bolesti, snižuje horečku a tlumí projevy zánětu. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje ibuprofen. Více informací
Kód výrobku: 95600
Běžná cena: 145 Kč (ušetříte: 46 Kč = 32 %)
Cena s DPH: 99 Kč
Dostupnost: skladem
Odešleme ze skladu: Pondělí 23.1.2017
Přidat do oblíbených
ks
29 Kč za všechny druhy dopravy!
Doprava zdarma od 1500 Kč

Diskuze k výrobku APO-IBUPROFEN Potahované tablety 100 x 400 mg

Nadpis:
Příspěvek:
Vkládat diskusní příspěvky mohou pouze přihlášení zákazníci.
Jste-li registrováni, přihlaste se. Zaregistovat se můžete zde.
Určeno pro diskuze mezi zákazníky. Dotazy pište zde.
Oznámit nežádoucí účinky

Potřebujete odbornou radu?
Zeptejte se lékárníka

PharmDr. Pavel Škvor, MBA
466 444 233

Po - Pá 8 - 17 h
lekarnik@lekarna.cz

Potřebujete poradit
s objednávkou?

infolinka
466 444 233
Po - Pá 7 - 17 h
obchod@lekarna.cz

Asociace pro elektronickou komerci
Česká kvalita
Heureka.cz - ověřené hodnocení obchodu Lékárna.cz
Ověření legálního provozu E-shopu