Podrobné informace

Mléko na opalování ve spreji s ochranným faktorem 10 na principu bio-urychlovače, urychluje přirozené opálení. Napomáhá vzniku kožního barviva (melaninu).

Informace o produktu

Výrobce: ALTERMED
Značka: ALTERMED
Kód výrobku: 104502
Kód EAN: 8594060891354
Držitel rozhodnutí: ALTERMED

OBSAHUJE BIO-URYCHLOVAČ OPÁLENÍ s ochranným faktorem 10. Bio-urychlovač napomáhá vzniku kožního barviva (melaninu). Vodě a potu odolná receptura s obsahem hydratačních látek a bambuckým máslem. Lehce parfemovaný. PEG-free. Paraffinum-free. Dermatologicky testováno.

Použití: Přípravek se dávkuje v dostatečném množství, přibližně 6 čajových lžiček na celé tělo (1 lžička je 15 stisknutí dávkovače). Rovnoměrně vetřete do pokožky před zahájením slunění.

Upozornění: Snížením tohoto množství se podstatně snižuje stupeň ochrany. K udržení úrovně ochrany aplikaci opakujte, zejména při pocení, po koupání nebo sušení ručníkem. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Žádný opalovací přípravek neposkytuje 100% ochranu proti slunečnímu záření. Nezůstávejte na slunci příliš dlouho, i když jste použili prostředek na ochranu před slunečním zářením. Nadměrná expozice slunečnímu záření představuje vážné zdravotní riziko.

Další užitečné informace pro spotřebitele:
Před výběrem vhodného ochranného faktoru si stanovte svůj fototyp a informujte se na intenzitu UV záření v místech, kde se budete slunit. Intenzitu UV záření udává UV index. Jeho aktuální hodnota je uváděna v médiích. Intenzita UV záření je v létě až třikrát vyšší než v zimě. Vlivem odrazu např. od písku a vodních ploch se intenzita zesiluje až o 85 %. Ani když je obloha zatažená, nejsme před zářením chráněni – snížení intenzity je jen o 20 - 40 % oproti jasnému dni.

Recenze (5)

Recenze produktu ALTERMED Superbronze SPF10 Sun spray 200ml

Recenze od 5 uživatelů s celkovým hodnocením 96 %.

Přidat recenzi produktu

(1) (2)

100 %

(2) (2)

100 %

(1) (2)

80 %

používám ho již několik let, je super

  • super ryhlé opálení, skvělá barva
  • není-li přípravek zcela vsáknut po aplikaci do pokožky, zanechává stopy po betakarotenu - žlutohněndé skvrny na oblečení

(1) (2)

100 %

(2) (2)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ALTERMED Superbronze SPF10 Sun spray 200ml

Přidat nový příspěvek do diskuze