Podrobné informace

Používání masti je vhodné především v oblastech, kde dochází k podráždění a začervenání kůže v důsledku námahy, UV záření, ozáření v soláriích, vlivem počasí, třením apod.

Informace o produktu

Výrobce: ALTERMED
Značka: PANTHENOL
Kód výrobku: 75595
Kód EAN: 8594060890944
Držitel rozhodnutí: ALTERMED

Panthenol FORTE 5% mast obsahuje 5% D-panthenolu určený k zevnímu použití pro podporu hojení a k regeneraci namáhané a podrážděné pokožky. Používání masti je vhodné především v oblastech, kde dochází k podráždění a začervenání kůže v důsledku námahy, UV záření, ozáření v soláriích, vlivem počasí, třením apod. Je vhodná na bradavky a jiná citlivá místa a také pro zklidnění a regeneraci opruzenin kojenců. Účinná látka D-panthenol (dexpanthenol) se v buňkách kůže přeměřuje na kyselinu pantotenovou, která patří do skupiny vitamínů B a je nepostradatelná pro tvorbu a regeneraci kůže. D-panthenol v kombinaci s masťovým základem působí jako ochrana a umožňuje pokožce lépe a rychleji regenerovat. Díky svému složení dokonale promašťuje postiženou oblast a dobře se roztírá. Přípravek není parfemován.

Použití:
Mast se nanáší v tenké vrstvě na neporušenou a šetrnou očištěnou kůži v množství odpovídajícím ošetřované ploše, a to dle potřeby jednou až několikrát denně.

Recenze (2)

Recenze produktu ALTERMED Panthenol mast 5% 50 g

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 100 %.

Přidat recenzi produktu

(3) (3)

100 %

(3) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu ALTERMED Panthenol mast 5% 50 g

Přidat nový příspěvek do diskuze