Podrobné informace

Pečujte o svou pokožku i po slunění nebo koupání. Tělové mléko ALTERMED Panthenol forte 9% pokožku zklidní, zhydratuje a napomůže k její efektivní regeneraci.

Informace o produktu

Výrobce: OMEGA PHARMA a.s.
Značka: PANTHENOL
Kód výrobku: 221951
Kód EAN: 2548486
Držitel rozhodnutí: OMEGA PHARMA a.s.

Přírodní elixír pro krásnou pokožku

Mléko s obsahem D-panthenolu a Aloe Vera bylo vyvinuto speciálně pro efektivní regeneraci pokožky podrážděné například slunečním zářením či koupáním. Díky obsahu vitamínů A,E,F, mléko příznivě působí proti stárnutí pokožky a napomáhá její rychlé regeneraci. Mléko je vhodné pro všechny typy pokožky. Snadno se nanáší, rychle se vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Komfort přináší nejen inovativní složení.

Dopřejte Vaší pokožce intenzívní péči a odměnou Vám bude její výborná kondice i půvabný vzhled.

MAXIMÁLNĚ ŠETRNÁ PÉČE

Přípravek neobsahuje parabeny, proto vaší pokožce nabízí maximálně šetrnou péči, ani chemické konzervační látky či barviva.

Použití

Přiměřené množství mléka vetřete do pokožky. Mléko se aplikuje v tenké vrstvě dle potřeby několikrát denně. Díky svému složení se přípravek snadno nanáší na celé tělo.

Složení

Rostlina Aloe vera je známá díky svým blahodárným účinkům na pokožku. Má zklidňující a hydratační účinky. V kombinaci s komplexem vitamínů A,E,F přináší ALTERMED Panthenol forte tělové mléko koktejl výživných látek pro vaši pokožku.

Balení: 230 ml.

INFORMACE O VÝROBCI
Omega Pharma je dynamická společnost specializovaná na vývoj, výrobu a prodej zdravotnických prostředků, doplňků stravy a medikální kosmetiky na lékárenském trhu. Základním jmenovatelem firemní strategie Altermed je důraz na vysokou kvalitu a účinnost všech produktů. Díky těmto vlastnostem jsou výrobky žádané nejen na českém trhu, ale také na trzích zahraničních. Značnou pozornost firma věnuje vývoji a inovačnímu programu. V těchto oblastech spolupracuje s renomovanými pracovišti z celého světa.

Recenze (16)

Recenze produktu ALTERMED Panthenol forte 9% tělové mléko ALOE VERA 230 ml

Recenze od 16 uživatelů s celkovým hodnocením 98 %.

Přidat recenzi produktu

(5) (5)

100 %

(4) (4)

100 %

(6) (3)

100 %

(6) (4)

100 %

(5) (4)

100 %

(5) (5)

80 %

Příjemná konzistence, dobré složení produktu. Nelepí, vhodný na léto, nemastný. Zklidňuje. Neutrální vůně.

(3) (5)

100 %

(4) (5)

100 %

krásně voní

(5) (3)

100 %

skvělé tělové mléko, naprostá spokojenost

(6) (3)

100 %

Výborný jako mléko po opalování i pro velmi citlivou pokožku.

Diskuze

Diskuze k produktu ALTERMED Panthenol forte 9% tělové mléko ALOE VERA 230 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze