Podrobné informace

Nealkoholický LIGHT nesycený nápoj s kousky Aloe Vera s příchutí růžového grepu. Obsah Aloe je 15 %. Praktické balení v plechovce. Snížený obsah cukru.

Informace o produktu

Kód výrobku: 112907
Kód EAN: 8858043002657

Užití
Nealkoholický nápoj vhodný pro všechny, kdo dbají o své zdraví a správnou výživu. Ve srovnání s ostatními výrobky dostupnými na trhu má vysoký obsah Aloe - až 15%. Obsahuje vitamíny, minerály a cukry, má vynikající chuť, která zaručeně uspokojí i ty nejnáročnější. Nápoj podporuje trávení a vylučování kyselin, urychluje pohyb stravy ve střevě, napomáhá harmonizovat játra, ledviny, celkově napomáhá očišťovat lidský organizmus.

Máte problémy s vysokým obsahem cukru v těle, nebo potřebujete snížit svou nadváhu? Pak je vhodný právě Aloe Vera Růžový Grep. Je light, růžový grep chrání naše srdce a dužina Aloe regeneruje organizmus, rozšiřuje jemné krevní cévky, vazové žilky a krevní kapiláry, čímž pomáhá očišťovat naši krev.

Dávkování
Množství nápoje, vypité za den, není nijak omezeno.

Složení
voda, aloe vera 15%, cukr, fruktóza, dextróza, jedlá sůl, regulátor kyselosti citrát sodný, kyselina citrónová, hydrogeuhličitan sodný, mléčnan vápenatý, sacharinát sodný, stabilizátor guma gellan, konzervant benzoát sodný, sorbit draselný, grepové aroma, vitamín C, barvivo azorubin

Recenze

Recenze produktu Aloe vera růžový grep 280 ml

Diskuze

Diskuze k produktu Aloe vera růžový grep 280 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze