Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » A » ALMIRAL

ALMIRAL

Cena (Kč):

Druh zboží

Určeno na

 • ALMIRAL GEL 1X250GM Gel Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  Účinné látky Diclofenacum diethylammoniacum Užití Přípravek působící proti bolesti a zánětu určený k zevnímu použiti.Potlačuje bolest, otok a zánět po sport.úrazech, snižuje bolestivost při pohybu. Dávkování 2-4 g gelu 3-4x denně na postižené místo Příznaky Bolestivost při potížích revmatíckého původu, při náhlevzniklých ivleklých zánětech. Kontraindikace Almiral Gel nesmí být použit při přecitlivělosti na diklofenak a další složky přípravku, při přecitlivělosti na kyselinu acetylsalicylovou. Vedlejší příznaky Ojediněle se objevují známky kožní přecitlivělosti, jako např. zčervenáni, svědění, pálení kůže anebo vyrážka. Fakta Účinky přípravku Almiral Gel a jiných léků současně užívaných se mohou navzájem ovlivňovat. Poznámka Na doporučení lékaře lze přípravek Almiral Gel použít ktlumení bolestí a zánětu při revmatismu měkkýchtkáni, jako jsou záněty šlach a jejich pouzder,tíhových váčků i tkáně v okolí kloubů a při onemocnění kloubů a páteře.

  194 Kč -22% 249 Kč

 • ALMIRAL GEL 1X50GM Gel Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  Bez porady s lékařem je možné použít přípravek Almiral Gel k léčbě sportovních poranění (podvrtnutí, vykloubení, pohmoždění) a k léčbě poúrazových zánětů svalů, kloubů a vazů. Na doporučení lékaře lze přípravek Almiral Gel použít k tlumení bolesti a zánětu při revmatismu měkkých tkání, jako jsou záněty šlach a jejich pouzder, tíhových váčků i tkáně v okolí kloubů a při onemocnění kloubů a páteře. Almiral Gel může být používán dospělými a dětmi od 6 let. U dětí od 1 roku do 6 let může být používán jen na doporučení lékaře.

  72 Kč -31% 104 Kč

 • ALMIRAL GEL 1X100GM Gel Registrovaný léčivý přípravek

  2 dny

  Na doporučení lékaře lze přípravek Almiral Gel použít k tlumení bolesti a zánětu při revmatismu měkkých tkání, jako jsou záněty šlach a jejich pouzder, tíhových váčků i tkáně v okolí kloubů a při onemocnění kloubů a páteře. Almiral Gel může být používán dospělými a dětmi od 6 let. U dětí od 1 roku do 6 let může být používán jen na doporučení lékaře.

  149 Kč -14% 173 Kč

Nejprodávanější značky

Akční nabídka do vaší schránky

Výhodné nabídky nemusíte hledat, pošleme vám je e-mailem.

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.

Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám