Podrobné informace

Vyzkoušejte superpotravinu Acai berry ve formě kapslí. Obsahuje řadu zdraví prospěšných látek.

Informace o produktu

Výrobce: Allnature, s.r.o.
Značka: ALLNATURE
Kód výrobku: 358212
Kód EAN: 8594182001945
Držitel rozhodnutí: Allnature, s.r.o.

Kapsle jsou vyrobeny z dužiny plodů palmy Euterpe oleracea v poměru 5:1. Kapsle jsou bez živočišných látek a lepku a obsahují rostlinné steroly a celou řadu vitamínů a minerálů.

Co je Acai?

Acai je až 30 m vysoká palma, která roste v deštných pralesích Amazonie, kde se jí říká “strom života“ a jejím plodům “ovoce Bohů“. Malé bobule acai, kterým se někdy říká “brazilský zázrak“, obsahují velkou pecku a opravdu minimální množství dužiny, která se dlouhou a velmi náročnou procedurou odděluje od pecky, následně se rozemele, a buď se zmrazí, nebo se z ní sušením dělá prášek.

Prospěšné látky Acai

Acai se řadí ke skupině tzv. superpotravin, protože mimo jiné obsahuje vlákninu, celou řadu vitamínů, bílkoviny, omega 3, omega 6 a omega 9 mastné kyseliny, sodík, draslík, železo, vápník, hořčík a navíc má i dvacetinásobek ORAC jednotek než borůvky.

ORAC jsou jednotky, které hodnotí kapacitu potravin absorbovat volné radikály a hodnota ORAC udává celkovou antioxidační schopnost potravin, nebo jiných chemických látek. 

Doporučené dávkování

1–2 kapsle denně zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

1000 mg extraktu acai berry v 1 kapsli (200 mg 5:1), pomocné látky (maltodextrin, stearát hořečnatý, želatinová kapsle).

Alergeny: neobsahuje žádné známé alergeny.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Neslouží jako náhrada pestré stravy! Pokud berete léky předepsané Vaším lékařem, poraďte se s ním o současném užívání kapslí Acai berry. Není vhodné pro mladší 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: skladujte na tmavém a suchém místě při teplotě od 5 do 25 °C. Po otevření spotřebujte do 6 měsíců.

Země původu: Velká Británie. 

Recenze

Recenze produktu ALLNATURE Acai berry 60 kapslí

Diskuze

Diskuze k produktu ALLNATURE Acai berry 60 kapslí

Přidat nový příspěvek do diskuze