Podrobné informace

Náhradní náplň AIR WICK FreshMatic. Ať je Váš domov čistý a voní svěžestí. Díky osvěžovači vzduchu AIR WICK FreshMatic a těchto náplní bude Váš domov hezčí a život v něm příjemnější. Automaticky dodává vůni až po dobu 60 dnů.

Informace o produktu

Výrobce: RB (RECKITT BENCKISER)
Značka: AIRWICK
Kód výrobku: 195798
Kód EAN: 3059943009066
Držitel rozhodnutí: RB (RECKITT BENCKISER)

Před vložením této náplně přepněte Váš přístroj Air wick do polohy OFF. Nestříkejte na jídlo, oděvy a povrchy. V případě kontaktu s povrchem okamžitě utřete vlhkým hadříkem.

Bezpečnostní informace: Lidé kteří trpí přecitlivělostí na parfém by měli být opatrní při používání tohoto výrobku. Osvěžovače vzduchu nenahrazují správné hygienické návyky.

Používejte dle návodu. UDRŽUJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. Používejte v dobře větraných prostorách. Nevdechujte. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Nádobka je pod stálým tlakem, nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani prázdnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - zákaz kouření. Chraňte oči. Uchovávejte mimo dosah dětí.

POZOR HOŘLAVINA.

Recenze (3)

Recenze produktu Airwick Fresh Matic 250ml Citrus

Recenze od 3 uživatelů s celkovým hodnocením 80 %.

Přidat recenzi produktu

(2) (4)

100 %

(4) (2)

40 %

(3) (3)

100 %

Diskuze

Diskuze k produktu Airwick Fresh Matic 250ml Citrus

Přidat nový příspěvek do diskuze