Oblíbené položky

Úvodní strana » Značky » A » ACYLPYRIN

ACYLPYRIN

Zvýšenou teplotu dokáže snížit řada látek jako je třeba kyselina acetylsalicylová, která je nejdéle známá a používaná. Kyselina acetylsalicylová působí nejen proti horečce, ale i proti bolesti. Mezi léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou patří ACYLPYRIN.

Nejznámější lék této značky je ACYLPYRIN 500 mg tablety. Lék je na trhu k dostání ve formě tablet s půlící rýhou.

Lidé, kteří preferují formu šumivých tablet, kdy se tableta rozpustí ve vodě a vypije, mohou zvolit ACYLPYRIN 500 mg šumivé tablety

Pro vyšší podporu imunitního systému při chřipce a nachlazení, kdy je v organismu nedostatek vitaminu C, je možné využít léčivý přípravek ACYLPYRIN + C 320 mg/200 mg šumivé tablety, který obsahuje 320 mg kyseliny acetylsalicylové a 200 g kyseliny askorbové (vitaminu C). Kyselina askorbová podporuje obranné reakce organismu a urychluje překonání chřipkových onemocnění.

ACYLPYRIN lék při chřipce a nachlazení, snižuje horečku a tlumí bolest!

ACYLPYRIN

Produktové řady

Rozbalit filtr

  • ACYLPYRIN tablety 10 x 500 mg Léčivý přípravek

    Skladem 1 - 2 ks

    Tablety rychlého nasazení proti chřipce a bolesti. 

    29 Kč -17% 35 Kč

  • ACYLPYRIN + C Šumivé tablety 12 kusů Léčivý přípravek

    Skladem 1 - 2 ks

    Šetrné šumivé tablety ke snižování teploty při chřipce a akutních zánětech horních dýchacích cest. Léčí mírnou a střední bolest. Lék k vnitřnímu užití.

    76 Kč -11% 85 Kč

  • ACYLPYRIN šumivé tablety 500 mg 15 tablet Léčivý přípravek

    Skladem

    Přípravek se užívá při horečce a bolesti, zejména při akutních chřipkových onemocněních. Dále při bolestech hlavy, kloubů, svalů, zubů, nervů a při bolestech páteře různého původu.

    76 Kč

Nejprodávanější značky

Výhodné nabídky už nemusíte hledat

pošleme vám je e-mailem :)

Zkuste to, odhlásit se koneckonců můžete kdykoli.
Nahoru
OK
Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Zjistit více
Zpracovávám