Podrobné informace

2x minerální nápoj s příchutí grep/citron a pomeranč/limetka + 100 ks indikačních papírků.

Informace o produktu

Výrobce: Kompava s.r.o.
Značka: ACIDOFIT
Kód výrobku: 114515
Kód EAN: 8586011211793
Držitel rozhodnutí: Kompava s.r.o.

Obsahuje speciální směs minerálů jako je sodík, vápník, draslík, hořčík, fosfor, a přírodní extrakty Aloe vera a Alfalfa.

Upozornění:
Výrobek obsahuje fenylalanin. Vhodný pro děti od 7 let – po větší tělesné zátěži, resp. sportovním výkonu. Mírné překročení doporučené denní dávky nezpůsobuje zdravotní riziko. Nevystavujte přímému slunečnému světlu! Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, v dobře uzavřeném obale, mimo dosah malých dětí. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výrobek je vhodný pro diabetiky a celiatiky.

Recenze (2)

Recenze produktu AcidoFit MD-MIX tbl.2x10+indikační papírky 100 ks expirace 27.11.2017

Recenze od 2 uživatelů s celkovým hodnocením 60 %.

Přidat recenzi produktu

(6) (4)

20 %

Produkt jsem si vybrala jako testovací, zdali je možno užíváním tablet ovlivnit kyselost tělního prostředí. Ukázalo se, že jen velmi minimálně nebo vůbec. Opravdu je důležité změnit stravovací systém a přemýšlet, co jíst. Velmi mě také zklamala barevná škála stupnice ph. Velmi kyselé prostředí se odečte velmi snadno - světle hnědá, ale jakmile stupnice postupuje k zásadě, je čím dál těžší rozeznat hranice toho kterého stupně ph. Papírky zcela barevně nesouhlasí se stupnicí a barevná škála šedočerná až černá je velmi nevyhovující.

  • Zbarvení papírků se velmi těžko posuzuje podle udané stupnice, sytost šedé až černé se vězšinou nedá spolehlivě odečíst.
  • Tablety kyselost tělního prostředí nezachrání, mnohem víc pomůže přemýšlení nad jídlelníčkem, tudíž mi tablety přijdou zbytečná investice.

(7) (2)

100 %

Tento produkt mě pomohl odstranit překyselenost organizmu, jednoduše, produkt se používá jako lahodný osvěžující nápoj,doplnil mě životně důležité minerály , výsledek se dostavil ihned po používání. Tento produkt jsem doporučila sestře pro svou vnučku, která je nemocná.

  • Produkt mě odhalil překyselenost organizmu jednoduše a bez dlouhých chození po vyšetřeních, díky vašemu produktu jsem ji v pohodě.

Diskuze

Diskuze k produktu AcidoFit MD-MIX tbl.2x10+indikační papírky 100 ks expirace 27.11.2017

Přidat nový příspěvek do diskuze