Lékárna.cz
Hledat

ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

Léčivý přípravek
ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

Rychlé řešení na kašel. Rozpouští hustý hlen, usnadňuje tak vykašlávání a pomáhá zbavit se kašle. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje acetylcystein.

Více informací

Skladem více než 5 kusů Zítra odešleme, u vás pozítří

229 Kč
Doprava domů od 59 Kč 1400+ odběrných míst

Garance dobré rady Ověřit vzájemné působení s jiným léčivem

229 Kč

Přidejte ještě

Do košíku
Do košíku

ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

Léčí vlhký kašel. Stačí 1 tableta 1x denně. Lze užívat od prvních příznaků kašle. Má rychlý nástup účinku od 1.dne. Rozpouští hustý hlen v dýchacích cestách a usnadňuje jeho vykašlávání. Má navíc antioxidační účinek. Pro dospělé a dospívající od 14 let.

Obrázek ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

Léková forma

Bílé, kulaté, hladké tablety s půlící rýhou a s vůní po ostružinách. Půlicí rýha není určena k rozlomení tablety.

Léčivá látka a její množství

Jedna šumivá tableta obsahuje acetylcysteinum 600 mg.

Jak užívat

Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka. Pokud si nejste jistý(á), poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem.

Doporučená dávka přípravku je

Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1krát denně 1 šumivou tabletu, což odpovídá 600 mg acetylcysteinu denně.

U mukoviscidózy a dalších onemocnění, u nichž je ACC LONG užíván pouze na doporučení lékaře, stanoví dávkování a délku léčby lékař individuálně podle typu, závažnosti a průběhu onemocnění. U chronických onemocnění může užívání přípravku trvat i několik měsíců. Přesné dávkování v těchto případech vždy určí lékař.

Šumivá tableta se užívá po jídle, rozpuštěná v 1/2 sklenice vody. Roztok se užívá ihned po rozpuštění tablety. Výjimečně je možné roztok vypít nejpozději do 2 hodin po rozpuštění tablety, a to i pokud byly tablety rozpuštěny v teplé vodě. Účinek acetylcysteinu na hlen se zesiluje zvýšením příjmu tekutin. Půlicí rýha není určena k rozlomení tablety.

Důležitá upozornění

Před užitím přípravku ACC LONG se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Podání tohoto přípravku v těhotenství i v období kojení je možné, ale vždy by mělo být konzultováno s lékařem.

Volně prodejný lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. 

Přečtěte si pozorně příbalovou informaci, která je součástí každého balení.

Obsah balení

Balení obsahuje 20 šumivých tablet.

Nežádoucí účinky

Podobně jako všechny léky, může mít i tento přípravek nežádoucí účinky, které se ale nemusí vyskytnout u každého - nežádoucí účinky najdete v příbalovém letáku.

Nežádoucí účinky můžete hlásit přímo na adresu:

Státní ústav pro kontrolu léčiv

Šrobárova 48

100 41 Praha 10

webové stránky: http://www.sukl.cz/nahlasit-nezadouci-ucinek

Registrovaný léčivý přípravek, pozorně čtěte příbalovou informaci.

ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

96 %
Hodnotilo: 107 zákazníků
5
90x
4
13x
3
4x
2
0x
1
0x

Informace o produktu

Výrobce:
Značka:
Produktová řada:
Kód výrobku:
15747
Kód EAN:
4030855002511
Kód SÚKL:
ATC kód:
ATC název:
Acetylcystein
Farmakoterapeutická skupina:
léčiva proti nachlazení a kašli | expektorancia, kromě kombinací s antitusiky | mukolytika | acetylcystein
Doplněk názvu:
600MG TBL EFF 20
Cesta podání:
Perorální podání
Držitel rozhodnutí:

Oznámit nežádoucí účinky

ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

96 %
Hodnotilo: 107 zákazníků
5
90x
4
13x
3
4x
2
0x
1
0x
60 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
Hodně drahý

U mě má deklarované účinky jen omezeně.

80 % Ověřený zákazník z Heureka.cz

Vždy pomůže

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
chutná a pomáhá
100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
funguje, chuť nakyslá, příjemná
100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz

splnil mé očekávání

100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
velmi rychle zabírá
při velkém kašli jeho účinek nevydrží 24 hodin
100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
uzivam jednu denne pravidelne
100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
Používáme již několik let při kašli a jsme nadmíru spokojeni.
100 % Ověřený zákazník z Heureka.cz
komfort při užívání
100 % Ověřený zákazník

Výhodou je že se bere jednou denně. Na potíže pomáhá.

ACC LONG 600 mg x 20 šumivých tablet

Máte otázky k produktu?
Zeptejte se v diskuzi

Přidat nový příspěvek do diskuze
I

Escitalopram Mylan 10mg

Iva 26. 11. 2017
0 Odpovědí

Dobrý den, je možné užívat Acc při braní léku Escitalopram Mylan? Děkuji

Další balení

ACC LONG 600 mg 10 šumivých tablet

ACC LONG 600 mg 10 šumivých tablet

Léčivý přípravek

ACC LONG 600 mg 10 šumivých tablet ACC LONG 600 mg 10 šumivých tablet

Při onemocněních dýchacích cest jako jsou akutní zánět průdušek,…

Skladem

139 Kč

ACC 200 NEO 20x200 mg šumivých tablet

ACC 200 NEO 20x200 mg šumivých tablet

Léčivý přípravek

ACC 200 NEO 20x200 mg šumivých tablet ACC 200 NEO 20x200 mg šumivých tablet

Přípravek se užívá k léčení všech onemocnění dýchacích cest, která…

Skladem

94 Kč

Mohlo by vás zajímat

Do košíku
Do košíku

DOPRAVA ZDARMA

k nákupu nad 599 Kč

Přihlaste se k odběru novinek
a slevový kód vám pošleme e-mailem.