Podrobné informace

Masážní gel, jehož hlavní účinnou složkou je Beta-1,3-D-Glucan a výtažek z kaštanu. Má silné antioxidační, antibakteriální, antivirové a hojivé účinky

Informace o produktu

Značka: PLEUROGEL
Kód výrobku: 87520
Kód EAN: 8594065371042

Užití
Je vhodný při cévních potížích, při revmatismu, při křečových žilách, dně a ischiasu. Obsahové látky kaštanu příznivě ovlivňují oběhovou rychlost a žilní odtok, posilují arteriovenózní spojky a zabraňují tvoření otoků, rovněž podněcují funkci nadledvin, je určen k zevnímu použití, je lehce roztíratelný, snadno proniká i do hlubších vrstev pokožky a tím zajišťuje účinnou regeneraci svalstva.

Jedná se o čistý přírodní produkt využívající antibakteriálních, antivirových a regeneračních účinků glukanů. Zvýšené sorbce účinných látek je dosaženo přídavkem kaštanového extraktu. Spolehlivým pomocníkem jsou masti a gely z kaštanu, které pronikají přes pokožku k cévám a působí na jejich rozšíření. Je vhodný jako podpůrný prostředek při křečových žílách. Gel lze užívat při obtížích s revmatickými klouby. Jeho tišící účinky blahodárně působí na podkožní vrstvy. Příznivé účinky glukanů se projevují nejen při svalové únavě, ale i při bolestech a zánětech kloubů.

Aplikace Pleurogelu Chestnut je s ohledem na účinky glukanů možná i u osob postižených infekčními kožními onemocněními a ekzémy. Druhotně slouží jako ochrana proti zhoubnému působení UV a radioaktivnímu záření.

Dávkování
Podle potřeby vtíráme gel do pokožky. Imunostimulační složka se tak dostává přes póry přímo do těla.

Recenze

Recenze produktu 7RED Pleurogel Kaštan 150 ml

Diskuze

Diskuze k produktu 7RED Pleurogel Kaštan 150 ml

Přidat nový příspěvek do diskuze