Podrobné informace

Revoluční omlazující péče o oční okolí. Inovativní balení - síla omlazujících proteinů. Redukuje pokročilé známky stárnutí v očním okolí.

Informace o produktu

Výrobce: Beauty Plus s.r.o.
Značka: AVON
Kód výrobku: 105152
Kód EAN: 105152
Držitel rozhodnutí: Beauty Plus s.r.o.

Revoluční omlazující péče o oční okolí. Inovativní balení - síla omlazujících proteinů. Redukuje pokročilé známky stárnutí v očním okolí. Výrobek je založen na 2 revolučních složeních, které společně obnovují mladistvý vzhled očního okolí kontur oka - omlazující krém na den i noc - nad oči i pod oči a na místa vějířkovitých vrásek. Dále je součástí intenzivní kúra, která navrací pevnost a pružnost pleti v očním okolí, a tím obnovuje kontury v této oblasti. Vyhlazuje vrásky a redukuje váčky pod očima. Kúra byla vyvinuta jako podpůrný přípravek očního krému během noci. 2x silnější receptura účiněji potlačuje známky stárnutí.

Účinky:

  • díky pantentované technologii Pro-Sirtuin Tx podporuje tvorbu omlazujících proteinů a stimuluje redukci nových zdravějších buněk, které viditelně zpomalují proces stárnutí pleti.
Výsledky:
  • ihned po použití - pleť v očním okolí je pevnější, vypnutější a pružnější než předtím
  • po 2 týdnech - výrazně omezuje hluboké vrásky
  • po 4 týdnech - 86 % žen potvrdilo obnovení přirozeného, mladistvého tvaru očí a jejich kontur, 87 % žen potvrdilo redukci kruhů a váčků pod očima.
Jak používat: krém - každé ráno a večer naneste omlazující krém nad oči i pod oči a na místa vějířkovitých vrásek. Kúra - každý večer naneste omlazující kúru na krém pod oči i na vějířkovité vrásky. Pro dosažení nejlepšího výsledku používejte v kombinaci s omlazující kúrou a nočním krémem Anew Ultimate.

Recenze

Recenze produktu Anew Ultimate 2-fázová omlazující péče o oční okolí (Contouring Eye System) 15 ml + 2,5 g av12039c10

Diskuze

Diskuze k produktu Anew Ultimate 2-fázová omlazující péče o oční okolí (Contouring Eye System) 15 ml + 2,5 g av12039c10

Přidat nový příspěvek do diskuze