Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.

Weleda měsíčková

Ovocné nemléčné kaše

Ovocné kaše skvěle obohatí jídelníček Vašeho dítěte během odstavování a poslouží také jako velmi chutná a vydatná svačinka pro starší miminka, která jsou již navyklá na smíšenou stravu. Nemléčné kaše obsahují unikátní a vyváženou kombinaci živin přispívajících ke správnému růstu a vývoji dítěte. Jsou velmi dobře stravitelné, jemné a dostatečně zasytí. Pro lepší představu si prohlédněte seznam oblíbených nemléčných ovocných kaší, které pro své děti preferují ostatní maminky.

Lahodné ovocné kaše zachutnají i těm nejvybíravějším malým strávníkům

  • Sunarka ovocná kašička nemléčná - obsahuje 8 zdravých cereálií, lze ji libovolně kombinovat s mateřským mlékem či náhradní kojeneckou výživou
  • HAMI kaše broskvová nemléčná - lahodnou ovocnou příchuť a vůni vyzrálých broskví si Vaše děťátko zaručené oblíbí, kaše je vhodná pro miminka od ukončeného 5. měsíce věku

TIP! Pokud začínáte přecházet na smíšenou stravu, určitě nahlédněte do naší další sekce Ovocné příkrmy, kde najdete dětmi tolik oblíbené ovocné přesnídávky.

Katalogový výpis | Seznam
Značky:SUNARKA

Sunarka ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi 180 g

Sunarka ovocná kašička nemléčná s 8 cereáliemi 180 g
Kód:287463

Naše cena:  49 Kč
Běžná cena:  52 Kč
Ušetříte:  6 %

Sunarka kaše jsou skvělým obohacením jídelníčku kojence od ukončeného 6. měsíce věku při přechodu na smíšenou stravu
Dostupnost: Skladem do 24 hodin