Exomega emolienční balzám je určený na tělo i obličej, formulován pro atopickou a velmi suchou pokožku, pro miminka, děti i dospělé.
Exomega emolienční balzám s extraktem z výhonků ovsa Rhealba. Extrakt z výhonků ovsa Rhealba je exkluzivní objev výzkumu laboratoří A-Derma.
Formulováno pro atopickou a velmi suchou pokožku. Pro miminka, děti i dospělé. Exomega emolienční balzám zklidňuje pokožku diky obsahu extraktu z výhonku ovsa Rhealba, který zmírňuje podráždění pokožky, vyživuje pokožku, snižuje její suchost a obnovuje ochrannou bariéru kůže, díky přítomnosti Filaxerinu (sloučenina mastných kyselin Omega 6 a originální aktivní látky (10 HDA) indukující syntézu filagrinu). Jeho vynikající snášenlivost byla prokázána a ověřena pod dermatologickým dohledem na reaktivní pleti. Zmirňuje suchost pleti díky svým jedinečným hydratačníma emolienčnim schopnostem (promašťující fáze 43 %). Zklidňuje podráždění epidermu, zmírňuje pocit pálení a nepříjemné pocity na pokožce. Posiluje přirozené obranné mechanismy kůže a chrání ji před vnějším podrážděním. Navrací pleti hebkost, jemnost a příjemný pocit. Bez parfemace, bez parabenů, hypoalergenní a nekomedogenní.
Naneste zvláčňujíci balzám Exomega 2x denně (po předchozím očištění pokožky velmi jemným, nedráždivým přípravkem bez mýdla - olej Exomega nebo Dermatologická mycí kostka A-Derma) na osušenou pokožku obličeje i těla. Jemně promasírujte,u kojenců a malých dětí je toto jemné gesto velice uklidňující a příznivě působí na psychiku.
Naneste zvláčňujíci balzám Exomega 2x denně v množství dle své vlastní potřeby.
Na dotaz vám odpoví jeden z našich specialistů
Mgr. Zdenka Morvai
Mgr. Ondřej Pleskot
Mgr. Pavla Horáková
PharmDr. Kamila Horníčková
Pro přidání položky do oblíbených musíte být přihlášeni.
Nejdříve se musíte přihlásit.
Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci. Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.